Doğuma gidiyorum♥️

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde ... tarafından oluşturulan Doğuma gidiyorum♥️ başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,298 kez görüntülenmiş, 21 yorum ve 10 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Doğuma gidiyorum♥️
Konbuyu başlatan ...
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Bir can üç kalp 💙💙💙

Berrazümra

Kayıtlı Üye
rank
Rabbim sağlıklıca ikinizide kurtarsın ❤️ Hemen uyuyun dinlenin yoksa geceleri uyumayı özlemenize saatler kalmış 🙃🙃☺️

• Sevdim
Tepkiler: ...

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Merhabalar güzel anneler.bugün saat 12 de sezaryen doğumum olacak.Dualarınızı bekliyorum.Heyecandan uyuyamıyorum.Rabbim hepinize hayırlı sağlıklı kolay doğum nasip etsin.Hepinizi öpüyorum.😘😘😘
Canım benim hayırlısı ile git kuzucuğuna kavuş inşallah kolay doğumun olsun ağrısız acısız haberlerini bekliyoruz 🥰🥰🥰🤩🤲

• Sevdim

Asel'in annesi ❤️

Kayıtlı Üye
rank
Merhabalar güzel anneler.bugün saat 12 de sezaryen doğumum olacak.Dualarınızı bekliyorum.Heyecandan uyuyamıyorum.Rabbim hepinize hayırlı sağlıklı kolay doğum nasip etsin.Hepinizi öpüyorum.😘😘😘
Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip eder inşallah kuzum güzel haberlerini bekliyoruz rabbim yardımcın bolsun 🥰😘

• Sevdim

حببتى❤️

Kayıtlı Üye
rank
Aminn kuzumm bn heyecanlandım birden yeminle🤗 rabbim sağlıkla ağrısız sorunsuz kurtulmayı nasip etsin inşallah haber ver kendini iyi hissettiği de😘

• Sevdim
Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar