Sorum var Doğuma kaç günümüz var

• Konbuyu başlatan Beyza gül
  • Toplam 105 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Beyza gül tarafından oluşturulan Doğuma kaç günümüz var başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 7,923 kez görüntülenmiş, 105 yorum ve 19 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Doğuma kaç günümüz var
Konbuyu başlatan Beyza gül
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Nur333

Nesliesen

Kayıtlı Üye
rank
Maşaallah yakışıklı kayraya bende henüz açılma filan yok sancı da düzenli yürüyüş yapmayi düşünüyorum hurma aldım gelmesini bekliyorum ahududu yaprağı çayı da alsam iyi olur 🤍
Kuzum ben 1bucuk haftadır bir fincan ahududu yaprağı çayı içiyorum kanamayı falan önlüyomuş falan açılmadamı sağlıyor ne hurma yiyorum günde 3 5 7 😅 39.haftadayım açılmaya hiç bakılmadı zaten doğum anı belli olur bakalıö bizimki nezaman gelecek üşensemde ufak tefek spor yapıyorum çıkarsam çok yürüyorum çıkmazsam yok😅

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Uygulamaya göre son 16 gün kaldı inşaallah🤗😊
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Canım o kadar oldumu ya maşallah günler ne çabuk geçiyor tam kaç haftalıktı doğduğunda
Doğduğunda 37+6 dydı kuzum

Maşaallah yakışıklı kayraya bende henüz açılma filan yok sancı da düzenli yürüyüş yapmayi düşünüyorum hurma aldım gelmesini bekliyorum ahududu yaprağı çayı da alsam iyi olur 🤍
Hayırlısı gülüm zmanaı vakti gelimce hepsi bir anda olur inşallah bir avazda kurtulursun 😘🤲🏻

Muhammed'in Annesi

Oğullarım 👬
Mod
rank
Kuzum ben 1bucuk haftadır bir fincan ahududu yaprağı çayı içiyorum kanamayı falan önlüyomuş falan açılmadamı sağlıyor ne hurma yiyorum günde 3 5 7 😅 39.haftadayım açılmaya hiç bakılmadı zaten doğum anı belli olur bakalıö bizimki nezaman gelecek üşensemde ufak tefek spor yapıyorum çıkarsam çok yürüyorum çıkmazsam yok😅
Sen devam et canım bunlara gelmesi yakindir senin inşaallah, ultrasondan bakiyor acilma var mi diye oradan takip ediyor hatta artik yarim saat yürü 38.haftadan sonra 1 buçuk saat çıkarabilirsin dedi 🙂

Hayırlısı gülüm zmanaı vakti gelimce hepsi bir anda olur inşallah bir avazda kurtulursun 😘🤲🏻
Aminn 🤲

Mesela diyor ki boru diye tabir etti bebek oraya inmemiş dedi açılma yok dedi

Saniye

Kayıtlı Üye
rank
Uygulamaya göre 36 ama doktor günü kaçıncı haftada verir bilmiyorum allahim hepimizin bebislerimi kucağımıza sağ salim almayı nasip etsin inşallah canim

Uygulamaya göre 36 ama doktor günü kaçıncı haftada verir bilmiyorum allahim hepimizin bebislerimi kucağımıza sağ salim almayı nasip etsin inşallah canim
Ecem hanım uygulamaya göre sizle aynıyız

Nesliesen

Kayıtlı Üye
rank
Sen devam et canım bunlara gelmesi yakindir senin inşaallah, ultrasondan bakiyor acilma var mi diye oradan takip ediyor hatta artik yarim saat yürü 38.haftadan sonra 1 buçuk saat çıkarabilirsin dedi 🙂

Aminn 🤲

Mesela diyor ki boru diye tabir etti bebek oraya inmemiş dedi açılma yok dedi
Benim ulturasondandan bakmadı açılmaya ben dedim kanala inmemiş önceden inmiyormuş doktor o doğumda iniypr bebeğin kafası zaten yerinde tam dedi ama çok aşağıda değil yani bana baskı rahatsızlık vermiyor demekki doğumdada inebiliyo ben zaten hep yürüyordum şimdi de 2 günde bir çıkıp baya yürüyorum ama her gün yürümek lazım çömel kalk 10 15sefer yapıyprum üşeniyorum dedim doktorda oo yeter iyi ozaman dedi 😅

2 prenses annesi

Kayıtlı Üye
rank

Ayy maşaallah bizde şu an 37+5 sonlara yaklaştıkça stres artıyor🤭☺️

Muhammed'in Annesi

Oğullarım 👬
Mod
rank
Benim ulturasondandan bakmadı açılmaya ben dedim kanala inmemiş önceden inmiyormuş doktor o doğumda iniypr bebeğin kafası zaten yerinde tam dedi ama çok aşağıda değil yani bana baskı rahatsızlık vermiyor demekki doğumdada inebiliyo ben zaten hep yürüyordum şimdi de 2 günde bir çıkıp baya yürüyorum ama her gün yürümek lazım çömel kalk 10 15sefer yapıyprum üşeniyorum dedim doktorda oo yeter iyi ozaman dedi 😅
Hayirlisiyla gelsin minik Kutay 🥰

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Ayy maşaallah bizde şu an 37+5 sonlara yaklaştıkça stres artıyor🤭☺️
Oyy masallah kuzum 😍😍 seninde az kalmış bana sen bayram da doğurursun diye diye doğurttular 😂😂bende zaten 37 içinde doğururum diyordum öylede oldu iyi kide olmuş 😍😍

Tüm sayfalar yüklendi.