Sorum var Doğuma şafaklar kaç kızlar 🙈

• Konbuyu başlatan Amine eliz
  • Toplam 29 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Amine eliz tarafından oluşturulan Doğuma şafaklar kaç kızlar 🙈 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,229 kez görüntülenmiş, 29 yorum ve 7 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Doğuma şafaklar kaç kızlar 🙈
Konbuyu başlatan Amine eliz
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Fatma Taş

İki prensin meleği

Kayıtlı Üye
rank
Son 20 bizim 😌 2. Sezeryan olacağım için 38 haftada da alabilirler tam net değiliz ama en fazla 20 kaldı 🙈 Geniz yanması bel ağrısı nefes darlığı dışında sorunumuz yok çok şükür 🤷🏻‍♀️
Bi haftam kaldim canim benm de 2 ci sezeryan 38 de aliyorlar..sag salim kucagimza aliriz insallah..bende de rahat etmemem problemi var oturdugum yer batiyir cok skntili

AdemOya

Kayıtlı Üye
rank
Son 20 bizim 😌 2. Sezeryan olacağım için 38 haftada da alabilirler tam net değiliz ama en fazla 20 kaldı 🙈 Geniz yanması bel ağrısı nefes darlığı dışında sorunumuz yok çok şükür 🤷🏻‍♀️
Yaa aynıyım canım benim de 37ci haftam ilk olduğu için 41e kadar beklersin diolar ama artık sabırsızlanıyorum, ve tabi birazda zorlanıyorum son 4 5 gündür bitmeyen mide bulantim var sanırsın yeni gebeyim bu normal mi🙄 onun dışında senin gibi canım mide yanmasi uykusuzluk ağrı vs

Demetdemet

Kayıtlı Üye
rank
Son düzenleme:
Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar