Doguma son 33 gun

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Merve21 tarafından oluşturulan Doguma son 33 gun başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 764 kez görüntülenmiş, 6 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Doguma son 33 gun
Konbuyu başlatan Merve21
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Sümeyraaa🤍

Merve21

Kayıtlı Üye
rank
Cnm geçmiş olsun grip olabilirsin.. parol iç nane limon kaynat meyve tüket ..kaç haftaliksin sen cnm
36 haftalik oldum insallah bir an once gecer kizlar yoksa normal dogumu bu sekilde yapamam
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Geçmiş olsun canım
Cok sagol canm dua et ya gercekten cok kotuyum

Geçmiş olsun canım
Cnm geçmiş olsun grip olabilirsin.. parol iç nane limon kaynat meyve tüket ..kaç haftaliksin sen cnm
Nane limon hamilelere olmuyomus galiba vala balli sut iciyorum sicak suya limon sıkıp iciyorum ama hala ayni sanki daha kotu oluyorum

Geçmiş olsun canım
Nane limon hamilelere olmuyomus galiba vala balli sut iciyorum sicak suya limon sıkıp iciyorum ama hala ayni sanki daha kotu oluyorum
Bekmezli sut ic canim bogazina iyi gelir
Tamam canm saol denicem

Geçmiş olsun canım
Bekmezli sut ic canim bogazina iyi gelir
Tamam canm saol denicem
Ihlamur çayı ballı icebilirsin canim geçmiş olsun 😔
Sagol canm insallah hemen atlatirim

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar