Sorum var Doğuma yakınmı aceba

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Cemile N♡N♡C tarafından oluşturulan Doğuma yakınmı aceba başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 630 kez görüntülenmiş, 9 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Doğuma yakınmı aceba
Konbuyu başlatan Cemile N♡N♡C
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mervercan

Cemile N♡N♡C

Kayıtlı Üye
rank
Selam kızlar benim bacaklarım son günler çok şiş yukarılara doğru çıkmış şişlikler yürümekte zorluk çekiyorum acıyor hatta mide yanmalarım hala var hafif bel ağrılarım falan oluyor ara sıra artır karnımda çok inmiş doğuma çokmu az kalmış aceba🤔 35 haftadayım lakin bebeyin inkişafı önde 37 haftada

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Rabbim hayırlı bir şekilde sağ salim kucağına almayı nasip etsin inşallah canım. Büyük ihtimal ödem oluyor tuzdan uzak dur bol su iç tansiyon takibi yap ve idrarda protein kaçağına baktır geçmiş olsun

Cemile N♡N♡C

Kayıtlı Üye
rank
Rabbim hayırlı bir şekilde sağ salim kucağına almayı nasip etsin inşallah canım. Büyük ihtimal ödem oluyor tuzdan uzak dur bol su iç tansiyon takibi yap ve idrarda protein kaçağına baktır geçmiş olsun
Amin inşallah Tamam canım idrara baktırmıştım birşey çıkmadı şimdi tualete gitmek için uyandım belim böbreyim o kadar kötü ağrıyorki adet olucam sandım hamileliyin sonları çok zormuş

Minikanne

Kayıtlı Üye
rank
Salam. Mən də 35+3 həftəyəm 2 gündür aybaşı ağrıları gedir gelir bir də qarnım tez tez daş kimi olur ağrı verir qorxuram uşaq tez ola. Sizdə də beledi? Mendr dr inkişaf 2 həftə qabağadı

Cemile N♡N♡C

Kayıtlı Üye
rank
Salam. Mən də 35+3 həftəyəm 2 gündür aybaşı ağrıları gedir gelir bir də qarnım tez tez daş kimi olur ağrı verir qorxuram uşaq tez ola. Sizdə də beledi? Mendr dr inkişaf 2 həftə qabağadı
Salam hə olur məndədə elə həkim dedi 36 həftədən o tərəfə olsa uşaq qorxma normaldı 2 saatdı böyrəyim tutub belimdə ağrıyır bilmirəm niyə belədir güclə dayanıram uje ilk hamiləlik hər gün saat yeni şeylər olur inşallah tez olsun istəyirəm istər istəməz insanın içində qorxu olur yoxsa

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Selam kızlar benim bacaklarım son günler çok şiş yukarılara doğru çıkmış şişlikler yürümekte zorluk çekiyorum acıyor hatta mide yanmalarım hala var hafif bel ağrılarım falan oluyor ara sıra artır karnımda çok inmiş doğuma çokmu az kalmış aceba🤔 35 haftadayım lakin bebeyin inkişafı önde 37 haftada
Son haftalarda böyle şikayetler normal kuzum

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Amin inşallah Tamam canım idrara baktırmıştım birşey çıkmadı şimdi tualete gitmek için uyandım belim böbreyim o kadar kötü ağrıyorki adet olucam sandım hamileliyin sonları çok zormuş
Maalesef çiçeğim doğuma kadar idare edeceğiz artık. Bütün zorluklar ondan sonra bekliyor 😁

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar