Sorum var Doğumda kan takviyesi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde HandanAnne tarafından oluşturulan Doğumda kan takviyesi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 198 kez görüntülenmiş, 3 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Doğumda kan takviyesi
Konbuyu başlatan HandanAnne
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Zeynep23

HandanAnne

Kayıtlı Üye
rank
Bir soru daha bende aşırı derecede demir eksikliğine bağlı kansızlıklık mevcut doğumda 2. Litre kan alacağım söylendi bu vucutta nasıl etki yapıyor daha önce kan alan oldu mu doğuma kadar her hafta damardan demir aldım her aldıpım gün 1 günlük baş ağrısı yaşadım kan alıncada böyle bir yan etki oluyor mu acaba

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Bir soru daha bende aşırı derecede demir eksikliğine bağlı kansızlıklık mevcut doğumda 2. Litre kan alacağım söylendi bu vucutta nasıl etki yapıyor daha önce kan alan oldu mu doğuma kadar her hafta damardan demir aldım her aldıpım gün 1 günlük baş ağrısı yaşadım kan alıncada böyle bir yan etki oluyor mu acaba
Allah yardımcın olsun canım ❤️

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Kuzum ben doğumdan önce kan takviyesi yapılmıştı bana Serumun içinde kan oluyor Hani bir sıkıntı yaşamamıştım ben rabbim seni de yar ve yardımcın olsun İnşallah bir sorun bir sıkıntı Yaşamaz

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Canım kan takviyesinde olabilecek riskler yan etkiler ateş baş ağrısı bulantı kusma olabilir ama bu her zaman olacak diye birşey yok

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar