Dogumda kim kalmali

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Mariya'm tarafından oluşturulan Dogumda kim kalmali başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,508 kez görüntülenmiş, 21 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Dogumda kim kalmali
Konbuyu başlatan Mariya'm
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Heyecanlı anne

Sıbelmamı

Kayıtlı Üye
rank
An
Kizlar benim 2
Dogumum olacak kayinvalidemi isterdim ama o yurtdisinda yasiyor annem cani sagolsun aannemdir ama cok evhamli, herseyime cok fazla karisan,elestiren biri,dogumdan sonra butun akrabayi toplar basima ve hep onlari onceler misafirin yemegiydi cayiydi kahvesiydi tatlisiydi beni strese sokacak yine biliyorum o yuzden istemiyorum ilk gunlerimi bebegimle sukunet icinde gecirmek istiyorum acaba tek basima ustesinden gelebilir miyim . Esim herzaman destekcim ve izinli olacak dogumumdan dolayi ama kucuk kizim da var ilk gun hastanede kalirsam kizimi birakabilecegim kimse yok yasadigim yerde. Hastanede gece kalmazsam ya da gece hastanede yalniz kalmayi goze alirsam bu durumu de cozmus olucam. Hayirlisi artik insallah :) sizler de kimler kaldi nasil gecti lohusa gunleriniz
Annem dogumumda gelecek memleketten ama şimdiden diyor kimse gelmesin yanına bebegine alış kimse gelmesin 15yaşında kardeşim var onu bike getirmez düşün yaşında oglumda var

Berrazümra

Kayıtlı Üye
rank
Valla canım benim sabah akşam doğumum , annem geldi Allah razı olsun ilk doğumundada annem vardı yüne annem var annemden başka kimseye güvenemem 2. Ye giden kızım var doğumum özelde olacak kızımda bizimle hastanede olacak Allah’ın izniyle .

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
Annem gelecek kayınvalidem hangimizi istiyorsan o gelsin sonra diğeri gelsin dedi bende önce annem gelsin rahat ederim dedim
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Annem gelecek kayınvalidem hangimizi istiyorsan o gelsin sonra diğeri gelsin dedi bende önce annem gelsin rahat ederim dedim
Ben utanırım kayınvalidemin yanında çıkarıp emzirmeye filan Allah yine de eksikliklerini göstermesin

Son düzenleme:

Aleynapost

Kayıtlı Üye
rank
An

Annem dogumumda gelecek memleketten ama şimdiden diyor kimse gelmesin yanına bebegine alış kimse gelmesin 15yaşında kardeşim var onu bike getirmez düşün yaşında oglumda var
Bende şuan 14 haftalık hamileyim ama benim yanımda kimsem olmadığı için yanımda kimse kalmayacak üstelik bide sezeryan olacam yalnız gidecem doğuma o kadar zor ki kimsesiz olmak Allah kimsenin başına vermesin😔😔

Heyecanlı anne

Kayıtlı Üye
rank
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ben utanırım kayınvalidemin yanında çıkarıp emzirmeye filan Allah yine de eksikliklerini göstermesin
Senin kayınvalide gene iyiymiş kuzucan benimki 15 tatilde geliyormuş görümcem le beraber tatile geliyorlar herhalde palandökene😂😂😂 benim yavrum 3 aylık olacak hemen hemen gezme niyetindeler annem de gelecek ayın 7 veya 8 i gibi hayırlısı. Babam rahatsız bu ara tansiyonu çok yükseliyormuş da bakalım içime sinmiyor onsuz gelmesi o da sıkılırım ben orda demiş kaynanam on halbuki tek oğlu eşi de vefat etti eşim tek yaşıyor ama anlayamadım 🙄🙄🙄

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
Senin kayınvalide gene iyiymiş kuzucan benimki 15 tatilde geliyormuş görümcem le beraber tatile geliyorlar herhalde palandökene😂😂😂 benim yavrum 3 aylık olacak hemen hemen gezme niyetindeler annem de gelecek ayın 7 veya 8 i gibi hayırlısı. Babam rahatsız bu ara tansiyonu çok yükseliyormuş da bakalım içime sinmiyor onsuz gelmesi o da sıkılırım ben orda demiş kaynanam on halbuki tek oğlu eşi de vefat etti eşim tek yaşıyor ama anlayamadım 🙄🙄🙄
Bu babalar hep aynı benimki de ben orda sıkılırım anneni bırakıp dönerim diyo annem de rahat etmez o evde tek kalınca mecbur zorla tutcam babamı yok kayınvalidem isim konusunda da ne diyorsunuz dedik ben çocuklarımın hiçbirine koyamadım izin vermediler siz ne istiyorsanız o olsun dedi ikisi aynı anda gelse zorlanırım annem gelsin gitsin sonra kayınvalidem gelsin

Heyecanlı anne

Kayıtlı Üye
rank
Bu babalar hep aynı benimki de ben orda sıkılırım anneni bırakıp dönerim diyo annem de rahat etmez o evde tek kalınca mecbur zorla tutcam babamı yok kayınvalidem isim konusunda da ne diyorsunuz dedik ben çocuklarımın hiçbirine koyamadım izin vermediler siz ne istiyorsanız o olsun dedi ikisi aynı anda gelse zorlanırım annem gelsin gitsin sonra kayınvalidem gelsin
Valla işte hepsi bi, başka kuzum ya bende memlekete gitsem bi dert gitmesem baabm gelmiyor işte var ya kaldım ortada sen söyle napim

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar