Sorum var Doğumda yanınızda kim kalacak

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Nur333 tarafından oluşturulan Doğumda yanınızda kim kalacak başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,176 kez görüntülenmiş, 23 yorum ve 9 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Doğumda yanınızda kim kalacak
Konbuyu başlatan Nur333
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Anneadayadayı

Nur333

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar kayınvalidem aradı. Doğumda yanında görümcen kalıcak işten de izin almış dedi. Daha doğum zamanı belli değil bu arada 😄 ben de annem var ben kimsesiz değilim dedim aslında çok da sinirlendim. Görümcem de doğum yaptı hiçbirimizi yanına koymadı annem gelicek dedi. Konu kapandı. Herkes annesini ister yanında o kadar samimi de değiliz sonuç olarak orada rahat olmam nazımın geçeceği biri olması gerekiyor devlette olacağı için eşimi de almazlar

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Kızlar kayınvalidem aradı. Doğumda yanında görümcen kalıcak işten de izin almış dedi. Daha doğum zamanı belli değil bu arada 😄 ben de annem var ben kimsesiz değilim dedim aslında çok da sinirlendim. Görümcem de doğum yaptı hiçbirimizi yanına koymadı annem gelicek dedi. Konu kapandı. Herkes annesini ister yanında o kadar samimi de değiliz sonuç olarak orada rahat olmam nazımın geçeceği biri olması gerekiyor devlette olacağı için eşimi de almazlar
Annen varken cidden görümcen kim ya bu insanlarda anlamıyorum tabiki annenin bşr sağlık sorunu yoksa ve isterse o kalır hadi kaynana vs anlarım da görümce nedir 🤦🏻‍♀️. Benim ilk gün anneö kaldı 2. Gün de eşim kaldı yanımda ve devlette

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-04-30
Gebeliğinizin 35. Haftasındasınız.
Bebeğiniz yaklaşık büyük kavun büyüklüğünde.
Böbrekler tamamen gelişti. karaciğer bazı atık maddeleri yok edecek duruma geldi. birçok temel fiziksel gelişim tamamlandı.karnınız iyice büyüdü. özellikle sağ tarafta kaburgalar baskı artar. bu haftadan itibaren doğum şeklini planlamak gerekir.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 44 cm ağırlıgı 2490 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız

Nur333

Kayıtlı Üye
rank
Anne kalmalıdır bnce
Bencede bi de bunun kararını verecek olan benim değil mi
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Annen varken cidden görümcen kim ya bu insanlarda anlamıyorum tabiki annenin bşr sağlık sorunu yoksa ve isterse o kalır hadi kaynana vs anlarım da görümce nedir 🤦🏻‍♀️. Benim ilk gün anneö kaldı 2. Gün de eşim kaldı yanımda ve devlette
Görümcem de öyle bişey demedi ayrıca annem ile kayınvalidemler konuşmuyor o da huzursuzluk çıkarmaya çalışıyor. Uyuyamadım sinirden resmen

Nagehan

Kayıtlı Üye
rank
Kayın valideniz kötü bir şey yapmamış ben kimsesiz değilim demissinizya ben kimsesizim mesela annemi kaybettim tek kız cocuguyum akraba desen kendine hayrı olan yok teyze yok hala yok yenge yok kuzen kimse yok bur görümcem bir eltim bir kayinvalidem var kimse ben gelirim demiyor bende kimseyi cagirmiyorum pazartesi yatiracaklar ve yanımda kalacak kimsem yok Allah razı olsun bir komşum ben kalırım yanında dedi o da benim gibi kimsesiz.anliyor halden.demem o ki kayın valideniz kötü bir şey etmemiş

Mervee

Kayıtlı Üye
rank
Benim yanımda eşim kalacak ☺️ oğlumu da anneme bırakıcam o bakçak 🤗

Nur333

Kayıtlı Üye
rank
Kayın valideniz kötü bir şey yapmamış ben kimsesiz değilim demissinizya ben kimsesizim mesela annemi kaybettim tek kız cocuguyum akraba desen kendine hayrı olan yok teyze yok hala yok yenge yok kuzen kimse yok bur görümcem bir eltim bir kayinvalidem var kimse ben gelirim demiyor bende kimseyi cagirmiyorum pazartesi yatiracaklar ve yanımda kalacak kimsem yok Allah razı olsun bir komşum ben kalırım yanında dedi o da benim gibi kimsesiz.anliyor halden.demem o ki kayın valideniz kötü bir şey etmemiş
Ben her halükarda eşimin kalmasını isterim ama biriyle rahat edeceksem o da annem olmalı. Sizi anlıyorum başınız sağolsun ben kimsesizi o anlamda denemedim en başından beri ailemi yok sayıyor. Tüp bebekle anne olacağım çocuğumuz olmuyor diye ayrılmak zor değil diye laflar etti. O kadar tedavi gördüm kapımı açan olmadı. Evimi temizleyen bana yemek yapan annemdi. Şimdi mi torunu oldu?

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Hiç sözünden dönme kuzum görüncen vs dşye diretirlerse söyle benşm annem vs yok mu başım boş mı sanki diye insan annesinin yanında rahat eder, annemden başka sana kimse cidden doğumdan sonra gereken ilgi alakayı vermez
Bencede bi de bunun kararını verecek olan benim değil mi
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Görümcem de öyle bişey demedi ayrıca annem ile kayınvalidemler konuşmuyor o da huzursuzluk çıkarmaya çalışıyor. Uyuyamadım sinirden resmen

Böbrekler tamamen gelişti. karaciğer bazı atık maddeleri yok edecek duruma geldi. birçok temel fiziksel gelişim tamamlandı.karnınız iyice büyüdü. özellikle sağ tarafta kaburgalar baskı artar. bu haftadan itibaren doğum şeklini planlamak gerekir.

Ayshe❣️

Kayıtlı Üye
rank
Ben tek yaparım doğumu kapıda eşim bekler içeri almazlarsa odada da tekim 🥺 hayatımın özeti gibi 🤗 hep tekim alıştım sanırım buna

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Ben tek yaparım doğumu kapıda eşim bekler içeri almazlarsa odada da tekim 🥺 hayatımın özeti gibi 🤗 hep tekim alıştım sanırım buna
Kimse olmazsa eşini alırlar merak etme balım hem tek değilsin Muhammed Kayra var annesş unutma küser bak sana yoksa 🤭😍

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar