Sorum var Doğumdan sonra böyle hasta olan varmi benim gibi üşütmüşum grip olmusum🥺

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Demetdemet tarafından oluşturulan Doğumdan sonra böyle hasta olan varmi benim gibi üşütmüşum grip olmusum🥺 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 929 kez görüntülenmiş, 31 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Doğumdan sonra böyle hasta olan varmi benim gibi üşütmüşum grip olmusum🥺
Konbuyu başlatan Demetdemet
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Demetdemet

Alyaa🌷🌷

Kayıtlı Üye
rank
Sezeryan olduysan eğer Ameliyat hanenin soğuk olduğundan dolayı oluyorr genelde. Yaz bile olsa Sezeryan sonrası mutlaka üstüne giymek için birşey almak gerekiyor. Banada halam tembihlemişti kendisi ameliyattan sonra donmuş üşürsün üstüne hırka al demişti
Aynen öyle canım ama demet normal doğum yaptı

Nur25

Kayıtlı Üye
rank
Geçmiş olsun canim acil şifalar versin. Ben hasta olmuştum 5 gün filan surdu sicak giyin terle bol bol ve ceyran olan yedre durma kemikli çorba iç içine pul biber kat o çok iyi geliyor maskeyele gez bebeğe bulaşmasın bide burnuna gegizine alnına nane kremi sür ben bunlari yaptim çok sukur bebeğe bulaşmadi insallah iyleşirsin çok çabuk kuzum,🌹

Tüm sayfalar yüklendi.