Doğumdan sonra cinsel hayat

• Konbuyu başlatan Darkangel3441
  • Toplam 4 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Darkangel3441 tarafından oluşturulan Doğumdan sonra cinsel hayat başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,065 kez görüntülenmiş, 4 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Doğumdan sonra cinsel hayat
Konbuyu başlatan Darkangel3441
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan elifsu♡ ecrin ada
D

Darkangel3441

Guest
Merhaba annişler araştırdığım tüm kaynaklarda dogumdan sonra ister normal olsun ister sezaryan dogum cinsel hayat için 40 gün beklenilmesi gerektiği yazıyor dikişlerin iyileşmesi lohusalığın bitmesi vs eski erkekler cok anlayışlıymıs sabırlıymış ama şimdiki erkekler nesil ne yazık ki cinsel hayata cok düşkün biraz ilgi göremeseler gözleri hemen dısarı kayıyor zaten sosyal medayalar sagolsun sacma sapan her tarafını sergileyen insanlarla doldu erkekler herseye cok cabuk kanar aldanır oldu bizim aldıgımız kilolar şişlikler malum hep çirkinleştik kaygısı bunları düşündükçe daha cok bunalıyor insan sizler ne alemdesiniz fikirleriniz neler😊

Kaya66

Kayıtlı Üye
rank
Esim cok anlayisli bu konuda. Dikislerim cok olmustu 40 gün sonra bana dokunmadi doktora gittim hersey iyi diyene kadar bekledi. Sonra sprail taktirdim ve kanamam bi türlü bitmedi ve yine bekledi. Esim 26 sene bekledim bir iki ay beklesem nolur diyor. Zaten gözü disarda olanlar erkekleri anlamiyor. Neden evlendi madem bir kadinda kalamiyor.

Nur Toygar Tıraz

Kayıtlı Üye
rank
İnsan başına gelmeden bilemiyor belkide ama kesnlikle bencilce bir hareket diye düşünüyorum. Cinselliğin bu kadar önde olması çok yanlış. Hayatlarımız bunun üzerine kurulu olmamalı. Eslerimi, esitlerimizi seçerken gerçekten dikkatli olmamız gerektiğini bu durumlarda birkez daha anlıyorum. Tabikide doğal ihtiyaç ama herşeyin bir zamanı olduğunu da unutmamak gerekir. Bu şekilde davranan insanları şaşkınlıkla karşılıyorum. Aynı şekilde karşındaki insana verdiğin değer ve saygı da böylelikle ölçülebilir ben gözümde. Eşinin bu olağan durumuna saygı göstermeyip üstüne üstlük aldatma boyutuna gidiyorsa kendini erkek olarak siniflandirip gezmesinler. Aldatmanın herturlusuni kiniyorum. Hamilelik döneminde eşiyle birlikte olmayan ve bunu normal karşılayan bir sürü erkek var benim eşimde dahil. Hatta eşiyle birlikte olmamayı bir rahatsizlik olarak gören ve başka kadına gitmesini öneren tipler bile gördük biz 😂😂 geri kalmış zihniyet aslında konuşmaya bile değmez ama çok kızdığım bir konuya deginmissin vallahi 😬
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Esim cok anlayisli bu konuda. Dikislerim cok olmustu 40 gün sonra bana dokunmadi doktora gittim hersey iyi diyene kadar bekledi. Sonra sprail taktirdim ve kanamam bi türlü bitmedi ve yine bekledi. Esim 26 sene bekledim bir iki ay beklesem nolur diyor. Zaten gözü disarda olanlar erkekleri anlamiyor. Neden evlendi madem bir kadinda kalamiyor.
Ne kadar güzel dimi? Bu ilişkide aşk da olur sevgi de saygı da herşey olur ve bu bağ kolay kolay kopmaz. Rabbime çok şükür böyle eşlere sahip olduğumuz için 🙏
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ne kadar güzel dimi? Bu ilişkide aşk da olur sevgi de saygı da herşey olur ve bu bağ kolay kolay kopmaz. Rabbime çok şükür böyle eşlere sahip olduğumuz için 🙏

Zeynepesma

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba annişler araştırdığım tüm kaynaklarda dogumdan sonra ister normal olsun ister sezaryan dogum cinsel hayat için 40 gün beklenilmesi gerektiği yazıyor dikişlerin iyileşmesi lohusalığın bitmesi vs eski erkekler cok anlayışlıymıs sabırlıymış ama şimdiki erkekler nesil ne yazık ki cinsel hayata cok düşkün biraz ilgi göremeseler gözleri hemen dısarı kayıyor zaten sosyal medayalar sagolsun sacma sapan her tarafını sergileyen insanlarla doldu erkekler herseye cok cabuk kanar aldanır oldu bizim aldıgımız kilolar şişlikler malum hep çirkinleştik kaygısı bunları düşündükçe daha cok bunalıyor insan sizler ne alemdesiniz fikirleriniz neler😊
Cinsellik ön planda olmasın , erkekler bu kadar önemsemesin demenin kimseye hiçbir faydası yok.. cinsellik en az yemek içmek uyumak kadar tabii ve içten gelen ve karşılanması gereken bir ihtiyaç erkeklerde bu daha fazla hele söylediğiniz gibi bu kadar uyaranin olduğu bu zamanda , elbette insan kendine hakim olmalı ama iki tarafta bunu görmezden gelmemeli..
40 gün daha doğrusu kanama olduğu süre boyunca ilişkiye girmek sağlıklı da değil ve dinen de caiz değil ama ilişkiye girmeden de birliktelik yaşayabilirsiniz...

elifsu♡ ecrin ada

Kayıtlı Üye
rank
Valla bn bunları hiç düşünmedim her iki gebeliğimdede 2 aya yakın birşey olmadı dikişlerim ve doğum korkusundan dolayı eşimde sağolsun hic kötü hissetirmedi ne zamn hazır hissedersen dedi ve doğum kilolarımlada çok barışık 😂🤗

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar