Doğumdan sonra nasıl Korunuyorsunuz

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ecemsu tarafından oluşturulan Doğumdan sonra nasıl Korunuyorsunuz başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,438 kez görüntülenmiş, 28 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Doğumdan sonra nasıl Korunuyorsunuz
Konbuyu başlatan Ecemsu
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Elif kpln

Kaya66

Kayıtlı Üye
rank
Dogum yapali 3 ay oldu sprail taktim daha yeni bir ay tekrar kontorll olcam tam oturdu mu diye bakcaklar. 5 yil evliyim esim hep korunuyordu ama ikinci dogumdan sonra hamile kalmisim simdi 3 cocuk var ve tekrar birsey olur diye cok korkuyorum.

Bahar T

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar doğumdan sonra nasıl korunmayı dusunuyosunuz yada gebe kalmadan önce korunuyomuydunuz
Ben cocuk dogduktan ilk 6 ay süte geçmeyen cerazette hap var ondan kullandım içtim 6 ay dolunca da devletin verdiği hapa başladım 3 yıl devletin verdiği hapla korundum sonra bıraktım hamile kaldım ama devletin verdiği kilo yapıyor bilginiz olsun hap içerken yemege pek yüklenmemek gerekiyor

Betül (❤Eda&Ela❤)

Kayıtlı Üye
rank
Ben önceden hiç korunmadim çocuk istediğim için şimdi ikinci kızım 50 günlük kontrole gidecem gelecek ay hap kullanacam 5 ay sonrada spiral taktiracam aralarında en güvenlisi spiral bence

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar