Sorum var Doğumm suyu

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Songlll tarafından oluşturulan Doğumm suyu başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 565 kez görüntülenmiş, 9 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Doğumm suyu
Konbuyu başlatan Songlll
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mervercan

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Kızlar azar azar suyum geliyor ne zaman doğum olur acaba 38+5 teyiz
Suyun Geliyorsa hiç bekleme hastaneye git canım zamanında gelmiş zaten sen farketmezsin suyun azalır bebeğin strese girer hem enfeksiyon kapma riski var. Rabbim sağlıkla hayırla kavuştursun inşallah 🙏

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Gittim cnm suyun azalmış ama çare dedi çok gelirse gel dedi
Bunu cidden dediler mi ya 🤦🏻‍♀️benimde azf azar geliyordu direk yatış yaptılar 3.gün doğum oldu
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bebeği nasıl riske atıyorlar anlamış değilim

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Gittim cnm suyun azalmış ama çare dedi çok gelirse gel dedi
Canım seni korkutmak istemiyorum ama benimde azar azar suyun geliyormuş ben farketmedim iyice azalmış bebeğim strese girip ilk kakasını karnımda yapmış ben mide bulantısı baş dönmesiyle ve biraz da suyumun geri kalanının gelmesiyle hastaneye gittim ve acil sezeryana alındım bebeğim sağlıklı doğdu şükür ama bu bir risk sonuçta farklı bı hastaneye gidebilirsin gittiğin yerdeki doktor seni başından savmış resmen son haftalardasın bide heran doğumda olabilir bence başka hastaneye doktora git senin ve bebeğinin sağlığı için. İnşallah sağlıkla kavuşursunuz

Songlll

Kayıtlı Üye
rank
Canım seni korkutmak istemiyorum ama benimde azar azar suyun geliyormuş ben farketmedim iyice azalmış bebeğim strese girip ilk kakasını karnımda yapmış ben mide bulantısı baş dönmesiyle ve biraz da suyumun geri kalanının gelmesiyle hastaneye gittim ve acil sezeryana alındım bebeğim sağlıklı doğdu şükür ama bu bir risk sonuçta farklı bı hastaneye gidebilirsin gittiğin yerdeki doktor seni başından savmış resmen son haftalardasın bide heran doğumda olabilir bence başka hastaneye doktora git senin ve bebeğinin sağlığı için. İnşallah sağlıkla kavuşursunuz
Pet verdi içine pembe kağıt koydu kağıdın rengi değiştirse su geliyor demektir dedi hemen gel dedi yani bilemedim sağlıkla olsunda

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Pet verdi içine pembe kağıt koydu kağıdın rengi değiştirse su geliyor demektir dedi hemen gel dedi yani bilemedim sağlıkla olsunda
Çok saçma bı hareket yani doktorun yaptığı kağıtmış petmiş risk almış resmen bence bekleme başka bı doktora git canım

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Aynısını bana da yaptılar azaf azar geliyor diye dotkor bir daha olursa gelirsin dedi gittim sonra kendimi takip ettim Atadan bir hafta geçti yeniden geldi direk hastaneye gittim suyum azalmıştı bebeğe yeter ama az dediler sınıra göre yatırdılar direk sonra zaten doğum sürecini başlattılar, yatışımjn 2. Günü ani enfeksiyon çoğalması ile mecburi sezeryana alındım. İhmal etme neyin neden olduğunu bilmiyoruz misal ben neden aniden enfeksiyon kaptım bilmiyorum riske atma canım başka dotkorw gözük normalde direk yatış yapılması gereken bir durum bebeğin hayatını ve senin hayatını riske atıyorlar.

Tüm sayfalar yüklendi.