Sorum var Doğummmmm

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Nursen40 tarafından oluşturulan Doğummmmm başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,618 kez görüntülenmiş, 26 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Doğummmmm
Konbuyu başlatan Nursen40
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 💕MaSaLıM💕

Nursen40

Kayıtlı Üye
rank
Doğumdan önce nişan yada su geleceği zaman bı belirti oluyor mu yoksa hiçbir belirtisi olmadan mi geliyor
Benim ilkinde nişan geldi gece. Sonra yavaş yavaş sancı geldi. Sonrada işte gitdim ve yarım saat içinde dogurdum. Diger 2.de sqdece sancı vardı. 3.de sancım vardı ama sezeryan oldum . Yani hiç birinde erkenden suyum gelmedi

Nesliesen

Kayıtlı Üye
rank
Benim ilkinde nişan geldi gece. Sonra yavaş yavaş sancı geldi. Sonrada işte gitdim ve yarım saat içinde dogurdum. Diger 2.de sqdece sancı vardı. 3.de sancım vardı ama sezeryan oldum . Yani hiç birinde erkenden suyum gelmedi
2.de

nedrn sezeryan oldu canım açılmamı olmadı

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar