Sorum var Doğummmmm

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Nursen40 tarafından oluşturulan Doğummmmm başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,619 kez görüntülenmiş, 26 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Doğummmmm
Konbuyu başlatan Nursen40
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 💕MaSaLıM💕

Sabriye

Kayıtlı Üye
rank
Ne güzel anlatıyor allahım 🤗😂 darısı basımaaaaaaa
İnşaallah benimde ikincinin başına darısı ☺️
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

MasAllah.Rabbim herkese boyle dogum nasip etsin
Amin inşallah rahat rahat doktorlarda şaşırmıştı ilk doğum nasıl böyle ıkınıyodun bilinçlisin diye bilmiyorlardı ki 9 ay boyunca normal doğum videoları izledim 😂😂😂ve aklımda yer etti korkmak yok ağrı gelince çeneni göğsüne daya ve korkmadan ıkın olduda bitti ama doğumdan sonra ıkınmaktan yüzüm boynum kan topladı😂😂😂

YeCen

Kayıtlı Üye
rank
Doğumdan önce nişan yada su geleceği zaman bı belirti oluyor mu yoksa hiçbir belirtisi olmadan mi geliyor
Benim Nisan değil de su gelmişti sabah uyanmıştım eşimi ise yollamak için çağırırken bi anda bi ıslaklık hissettim ayağa kalktım üstüm sırılsıklam oldu yani hiç bi belirti olmadı sonra direk hastaneye gittim zaten bi anda oluyor

Nursen40

Kayıtlı Üye
rank
Belirti olmuyo benim 4 gün önce nişan geldi 4 günün sonunda sancım oldu hastaneye gittim yattım yatarken suyum geldi doğuma girdim 5 10 dk içinde bebeğim kucağımdaydı☺️
İnşallah benim dogumumda böyle olur 😆🌸 teşekkür ederim

Benim Nisan değil de su gelmişti sabah uyanmıştım eşimi ise yollamak için çağırırken bi anda bi ıslaklık hissettim ayağa kalktım üstüm sırılsıklam oldu yani hiç bi belirti olmadı sonra direk hastaneye gittim zaten bi anda oluyor
Teşekkür ederim 🌸

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Doğumdan önce nişan yada su geleceği zaman bı belirti oluyor mu yoksa hiçbir belirtisi olmadan mi geliyor
Belirti olmuyor benim ilk hamileliğimde suyum geldi sancım filan olmadı ikincide sancım başladı 6 saat sancı çektim evde sonra hastaneye gittim doğumhane kapısında suyum geldi iki doğumumdada nişan filan gelmedi

Nesliesen

Kayıtlı Üye
rank
Yok 2 çocugumda normal . dogurdum 3cü çocukda sezeryan oldum . 4 parmak açılış vardı fakat bebeyin eşi ayrılmıştı benden o yüzden doguramadım
Anladım canım çok geçmiş olsun
Yok 2 çocugumda normal . dogurdum 3cü çocukda sezeryan oldum . 4 parmak açılış vardı fakat bebeyin eşi ayrılmıştı benden o yüzden doguramadım

Ben hicbirsey yapmıyorum valla cnm sürekli yatıp dinleniyorum ama ağrılarım hiç geçmiyor ya her gün de ağrı kesici içmeye korkuyorum valla suan bile aşırı ağrım var
Kuzun neren ağrıyor hareket edersen geçer egzersiz yaparsan ufaktanda olsa hiç ağrı yaşamazsın ben hiç yaşamadım son haftalar bende üşeniyorum ama yapıncada çok iyi hissediyorum sukuat falan baya rahat yapabiliyorum ama canım yapmak istemiyor bu ara nedense

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar