Doğumu 38 haftayami almislar

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Leylakk tarafından oluşturulan Doğumu 38 haftayami almislar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 558 kez görüntülenmiş, 8 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Doğumu 38 haftayami almislar
Konbuyu başlatan Leylakk
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan iyiki varsiniz cocuklarim

Leylakk

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar burda Van'da yani kim doğum yaptıysa 38haftalik suni sancıyla yaptırıyorlar günü geçmiş diyorlar böyle birşey varmı haberi olan

2 prenses1prens annesi

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar burda Van'da yani kim doğum yaptıysa 38haftalik suni sancıyla yaptırıyorlar günü geçmiş diyorlar böyle birşey varmı haberi olan
Valla canım ben Van da değilim ama 38 sadece sezeryan yaparlar normal yapıları saçma bişey sonuçta çocuğun bi vakti zamanı var ne zaman vakti saati dolarsa o zaman doğar Allahım in izniyle

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Bende İstanbulda oturuyorum ama her yerde 38 haftada alınıyor bebekler eğer kilosu falan düşükse 39 haftaya bırakıyor bazı doktorlar oda nadir

Leylakk

Kayıtlı Üye
rank
Bende İstanbulda oturuyorum ama her yerde 38 haftada alınıyor bebekler eğer kilosu falan düşükse 39 haftaya bırakıyor bazı doktorlar oda nadir
Ya benim iki oğlum var onları 42 haftada suni sancıyla doğurdum bana tuhaf geldi
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Valla canım ben Van da değilim ama 38 sadece sezeryan yaparlar normal yapıları saçma bişey sonuçta çocuğun bi vakti zamanı var ne zaman vakti saati dolarsa o zaman doğar Allahım in izniyle
Evet bende öyle sanıyordum ama galiba bu virüsten dolayı erkene almışlar

Şeyma 6464

Kayıtlı Üye
rank
Benimde iki gündür sancım vardı dün acile gittim acılma yok yatış istediler kalmadım hastanede kağıdı imzaladım çıktım iyiki de çıkmışım 38 haftalık hamileyim ve adet sancısı gibiydi sancım bu arada erkek bebeğe hamileyim kızlarda böyle sancı gormedim

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Ya benim iki oğlum var onları 42 haftada suni sancıyla doğurdum bana tuhaf geldi

Evet bende öyle sanıyordum ama galiba bu virüsten dolayı erkene almışlar
Normal doğumda bekleniyor zaten canım iki tanıdığım 40 haftayı geçti doğumları ama sezaryan olunca iki hafta önceden alınıyorlar

iyiki varsiniz cocuklarim

Kayıtlı Üye
rank
bende istanbulda oturuyorum ama bu 38 yada 39 haftayla ilgili degilki acilmaya bakiyolar eğwr acilman varsa sancinda varsa 38 aliyolar eğer ikiside yoksa 39 yada 40 haftaya kadar bekletiyolar canm benim eğer yinw acilma yada sanci yoksa sezaryana aliyolar canm

ama her doktor ve her hastane farklidir benim gittigim hastanede böyle 38 haftadan sonra acilma varmi diye kontrol ediyolar canm 😊

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
bende istanbulda oturuyorum ama bu 38 yada 39 haftayla ilgili degilki acilmaya bakiyolar eğwr acilman varsa sancinda varsa 38 aliyolar eğer ikiside yoksa 39 yada 40 haftaya kadar bekletiyolar canm benim eğer yinw acilma yada sanci yoksa sezaryana aliyolar canm
İsteğe bağlıysa açılmaya bakılmıyor bebeğin gelişimine bakıyorlar dediğin gibi normal doğum yapabilir mi diye açılmaya bakılıyor ama artık çoğu doktor da sezaryan taraftarı işlerine daha çabuk geliyor belkide bilemem ama sezaryan olan etrafımda kim var 38 haftada alındı hatta 37 de kız kardeşim 36 haftada yengem sezaryanla doğum yaptı bende ikinci gebeliğim geçen konuştuk 38 haftada alalım dedi oda sancı veya ağrı dayanılmaz olursa erken bile alınabilirmiş kişiye ve bebeğe göre işte tarih çok oynuyor

iyiki varsiniz cocuklarim

Kayıtlı Üye
rank
İsteğe bağlıysa açılmaya bakılmıyor bebeğin gelişimine bakıyorlar dediğin gibi normal doğum yapabilir mi diye açılmaya bakılıyor ama artık çoğu doktor da sezaryan taraftarı işlerine daha çabuk geliyor belkide bilemem ama sezaryan olan etrafımda kim var 38 haftada alındı hatta 37 de kız kardeşim 36 haftada yengem sezaryanla doğum yaptı bende ikinci gebeliğim geçen konuştuk 38 haftada alalım dedi oda sancı veya ağrı dayanılmaz olursa erken bile alınabilirmiş kişiye ve bebeğe göre işte tarih çok oynuyor
canm zaten zeseryan 37 38 haftalarda aliniyo ben normal dogumu kasdetmiştim gulum

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar