Dogumu kolaylastiran hareketler

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Vvvv tarafından oluşturulan Dogumu kolaylastiran hareketler başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 794 kez görüntülenmiş, 7 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Dogumu kolaylastiran hareketler
Konbuyu başlatan Vvvv
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ❤️ Minik prematüre'm👶🏻 ❤️

Vvvv

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar benim ilk gebeligim. Kilolu hamile kaldim. Suan 31. Haftamizdayiz. Cok yürüyüş yapmiyorum disarisi aşırı soğuk. Ama evde hareket yapmak istiyorumm. Mesela herkes sakin çömelme diyor bana. Ama hareketlerin icinde çömelmede var. Ne zaman hangi harekete baslamaliyim bilemiyorum

Alparslan💙

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar benim ilk gebeligim. Kilolu hamile kaldim. Suan 31. Haftamizdayiz. Cok yürüyüş yapmiyorum disarisi aşırı soğuk. Ama evde hareket yapmak istiyorumm. Mesela herkes sakin çömelme diyor bana. Ama hareketlerin icinde çömelmede var. Ne zaman hangi harekete baslamaliyim bilemiyorum
Doğumu kolaylaştıran hareketler için henüz erken haftanız erken doğuma yol açabilirsiniz bence yinede daha tecrübeli olanlar yazarlar birazdan bana göre şuan erken sizin için

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Dr danışmadan egzersizlere başlamayın. Ben o hatayı yaptım erken doğum riskim oluştu. 2 ay yatmak zorunda kaldım.

Vvvv

Kayıtlı Üye
rank
Ayy sagolun kizlar iyiki uyardiniz yoksa ben baslardim hareketlere. Hatta platrs topumu cikarmistim 😱salı günü randevum var ozaman sorayim doktora🤗

İklim

Kayıtlı Üye
rank
Doğumu kolaylaştıran hareketler için henüz erken haftanız erken doğuma yol açabilirsiniz bence yinede daha tecrübeli olanlar yazarlar birazdan bana göre şuan erken sizin için
Bencede erken son iki hafta kala yapsan daha iyi hurma kolaylastiriyo diye biliyorum hurma ye evde zaten hareket ediyosundur temizlik su bu onlarda hareket sayılır

Seçilllllll

Kayıtlı Üye
rank
Bana 30. Haftam da nefes egzersizi yapabilirsin demisti doktorum canım. Oturduğum yerden 20 kere derin derin nefes alıp veriyorum. Her gun yap dedi ama unutuyorum aklıma geldıkce yapıyorum 🤭

Squat hareketleri 36. Haftadan sonra yapılması tavsiye ediliyor diye biliyorum videolarını takip ettiğim bı ebe var o söylemişti

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar