Sorum var Doğumuma sayılı günler kaldı 😇🙏

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ebuşşş tarafından oluşturulan Doğumuma sayılı günler kaldı 😇🙏 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,387 kez görüntülenmiş, 29 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Doğumuma sayılı günler kaldı 😇🙏
Konbuyu başlatan Ebuşşş
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hanmtutenk

Hanmtutenk

Kayıtlı Üye
rank
Son 6 gün ve ben hala epidural mi yoksa genel anestezi mi hala karar veremedim biraz korku biraz endişeliyim 37+4 günlük olduk 😇
Anestezi uzmaniyla ilk gebeliğim de görüştüm özellikle rica da bulunmuştu genel anestezi ol diye belden uyuşturmak ilerde hastalıklara ve fıtığa sebep olabiliyor demişti bende zaten o kanıdaydım o şekilde de oldu hamd olsun bir sorun yaşamadım aradan 3 yıl geçmiş

Ebuşşş

Kayıtlı Üye
rank
Anestezi uzmaniyla ilk gebeliğim de görüştüm özellikle rica da bulunmuştu genel anestezi ol diye belden uyuşturmak ilerde hastalıklara ve fıtığa sebep olabiliyor demişti bende zaten o kanıdaydım o şekilde de oldu hamd olsun bir sorun yaşamadım aradan 3 yıl geçmiş
Bende zaten bel fıtığı var bak şimdi daha da korkmaya başladım Allah'm hakkımızda hayırlısını versin 🤲🏻🤔

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar