Doğurdum ama çok kotuyum

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Gülperi tarafından oluşturulan Doğurdum ama çok kotuyum başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,137 kez görüntülenmiş, 38 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Doğurdum ama çok kotuyum
Konbuyu başlatan Gülperi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gülperi

Helin in annesi

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar doğurdum pesembe günü ama ve k Ör geciyo bel ağrısı baş ağrısı öldürecek bni oturup ağlıyor um resmen ama kizim iyi çok şükür pempis yanaklı bir kızım oldu Allah'ın izniyle
Oy yerim onun pempis yanağını sezaryen doğum mu oldu canım çok geçmiş olsun ay nasıl doğum yapicaz bilmiyorum ya genel mi spinal mi

Filiz068283

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar doğurdum pesembe günü ama ve k Ör geciyo bel ağrısı baş ağrısı öldürecek bni oturup ağlıyor um resmen ama kizim iyi çok şükür pempis yanaklı bir kızım oldu Allah'ın izniyle
Rabbim analı babalı büyütsün inşallah kurtulmussun darısı bize inşallah canım neden baş ağrısı var canım doğumun nasıldı sezeryan mı

Ebranur kel

Kayıtlı Üye
rank
Maşallah hayırlı olsun bizim içinde öpersin o pembis yanaklarından😚 sanada geçmiş olsun canım iyi olursun inşallah🥰

Gülperi

Kayıtlı Üye
rank
Geçmiş olsun canım nasıl tatlıdır şimdi melek 🥰
Aynn çok tatlı ama ağrılardan sevebilyomki desene
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Rabbim analı babalı büyütsün inşallah kurtulmussun darısı bize inşallah canım neden baş ağrısı var canım doğumun nasıldı sezeryan mı
Sezeryan cnm baş ağrısı sırt ağrısı ölüyorum hic
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Maşallah hayırlı olsun bizim içinde öpersin o pembis yanaklarından😚 sanada geçmiş olsun canım iyi olursun inşallah

Mervegüll

Kayıtlı Üye
rank
Çok geçmiş olsun canım gözün aydın Allah'ım analı babalı büyütmeyi nasıp etsin baş ağrısı için türk kahvesi içmeyi dene bel ağrısı içinde belini destekle otururken bir süre agiriyo daha sonra ağrıların azalır inşallah 🥰 sağ salim alayım bende kızımı kucağıma kız doğurdum diyen duyunca yüreğim hop ediyo sabırsız bekliyorum bende kızımı 💝

Tüm sayfalar yüklendi.