Dogurdum canlarım

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Gizemrüya tarafından oluşturulan Dogurdum canlarım başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,447 kez görüntülenmiş, 62 yorum ve 28 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Dogurdum canlarım
Konbuyu başlatan Gizemrüya
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Helin in annesi

2 prenses annesi

Kayıtlı Üye
rank
Durur hayatım 13yasinda ben 9 yaşındayken halamın butigin de çalışıyordum pas pas at bulaşık yika
Ya maaşallah sana çok genç görünüyorsun yanlış anlamaszan yaşın kaç küçük mü evlendin
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Durur hayatım 13yasinda ben 9 yaşındayken halamın butigin de çalışıyordum pas pas at bulaşık yika
Benimde 6 yaşında kızım var ne yapacağım bilmiyorum annemle görüşmüyoruz kayınvalidem gelir diye düşünüyordum geçen gün konuşurlarken duydum eşime sordum annen kalmak istemiyormu diye oda evet dedi iki gündür ağlıyorum

Helin in annesi

Kayıtlı Üye
rank
Ya maaşallah sana çok genç görünüyorsun yanlış anlamaszan yaşın kaç küçük mü evlendin
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Benimde 6 yaşında kızım var ne yapacağım bilmiyorum annemle görüşmüyoruz kayınvalidem gelir diye düşünüyordum geçen gün konuşurlarken duydum eşime sordum annen kalmak istemiyormu diye oda evet dedi iki gündür ağlıyorum
23 de evlendim ama minyon tipliyim genetik annem e benziyorum canim

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar