Sorum var Doğurdum canlarım🌹

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Doğa'nın Annesi🐞❤️🧿 tarafından oluşturulan Doğurdum canlarım🌹 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,298 kez görüntülenmiş, 26 yorum ve 17 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Doğurdum canlarım🌹
Konbuyu başlatan Doğa'nın Annesi🐞❤️🧿
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Prensesim 2620

Mutsuz kadın

Kayıtlı Üye
rank
Kızçelerim çok ağrılarım vardı anca kendime gelebildim hala ağrım var ama sizi haberdar edeyim dedim 🥰kızıma kavuştum çok şükür çok güzel bir duygu imiş Allah'ım isteyen herkese nasip etsin inşaAllah 🤲🏻🥰❤️😘🐞🌼🧿
Gözün aydın balım🥰🥰Rabbim analı babalı büyütmeyi nasip etsin 🥰😍

Ayshe❣️

Kayıtlı Üye
rank
Kızçelerim çok ağrılarım vardı anca kendime gelebildim hala ağrım var ama sizi haberdar edeyim dedim 🥰kızıma kavuştum çok şükür çok güzel bir duygu imiş Allah'ım isteyen herkese nasip etsin inşaAllah 🤲🏻🥰❤️😘🐞🌼🧿
Gözün aydın canım maşallah 🧿 Allah'ım analı babalı büyütsün inşallah 🤲🤲🥰😍😍🤗🤗❤️❤️💟💜💜🙏 Yavrunu sana seni yavruna bağışlasın 🧿🧿🤗🤗

Nursen40

Kayıtlı Üye
rank
Gözün aydın canım Allah analı babalı büyütsün inşallah ❤️🥰

Gözün aydın canım maşallah 🧿 Allah'ım analı babalı büyütsün inşallah 🤲🤲🥰😍😍🤗🤗❤️❤️💟💜💜🙏 Yavrunu sana seni yavruna bağışlasın 🧿🧿🤗🤗
Amin Allah razı olsun canım benim teşekkür ederim 🥰🧿❤️🌼🌹
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Gözün aydın Allahım analı babalı büyütsün inşallah canisi darısı bizlere sağlıkla büyüt prensesi🥰😍🤲
Amin kuzum darısı size inşaAllah 🤲🏻🥰❤️

Prensesim 2620

Kayıtlı Üye
rank
Amin canım Allah analı babalı büyütsün hayırlı olsun

Tüm sayfalar yüklendi.