Sorum var Doğurdum canlarım

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ezel Eslem Elvin ❤️🧿❤️ tarafından oluşturulan Doğurdum canlarım başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,104 kez görüntülenmiş, 20 yorum ve 12 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Doğurdum canlarım
Konbuyu başlatan Ezel Eslem Elvin ❤️🧿❤️
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan cansuayaz

Mia

Kayıtlı Üye
rank
Dua eden herkese teşekkür ederim canlarım benim kurtuldum darısı size olsun hepinizi çok seviyorum ❤️🥰
Yaa çok sevindim canım,allah anneli babalı büyütsün inşallah, daha dun diyordun tık yok diye,nasil basladi anlat bize de😁😍
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Yaa çok sevindim canım,allah anneli babalı büyütsün inşallah, daha dun diyordun tık yok diye,nasil basladi anlat bize de😁😍
Valla bi biz kaldık gamzeyle🤣

Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Valla bi biz kaldık gamzeyle🤣
Ya sancı geldi birden önce aldırış etmedim baktım ki sıklaştı sıcak duş yaptım bol bol evdede yürüdüm ağladım derken dayanacak gücüm kalmadı hemen gittim acilde dogurcaktim neredeyse bı girdim bı saate kalmadan dogurdum canım

Mia

Kayıtlı Üye
rank
Ya sancı geldi birden önce aldırış etmedim baktım ki sıklaştı sıcak duş yaptım bol bol evdede yürüdüm ağladım derken dayanacak gücüm kalmadı hemen gittim acilde dogurcaktim neredeyse bı girdim bı saate kalmadan dogurdum canım
Yaaa ne guzell 😍💞 sağlıcakla büyüt bebeğini canim🤲

Tüm sayfalar yüklendi.