Doğurdum canlarım🥰

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Doğum Hikayeleri kategorisinde Gamze Hümeyra tarafından oluşturulan Doğurdum canlarım🥰 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,262 kez görüntülenmiş, 52 yorum ve 32 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Doğum Hikayeleri
Konu Başlığı Doğurdum canlarım🥰
Konbuyu başlatan Gamze Hümeyra
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Mervee

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar biliyorsunuz pazartesi günü kontrole gittim 40+ 4 günlük olmuştu bebek suyum azaldığı için ve bebek 4000 Gr olduğu için doktor yatış verip suni sancı ile doğumu paslaticagini söyledi yatisim yapıldi. Sonra sancı verildi ama ben hissetmedim 4 saat geçmişti hala bişey yoktu sonra doktor tekrar verdi bu sefer damardan verdi 5 dk geçti sancım çoğaldı hiç aralıksız sancım oldu bebeğin kalp atışları aşırı düştü acilen sezeryana alındım çok şükür bebekte bende çok iyiyiz sezeryanin ilk günü çok zordu tamamen uyutuldum ilk gün ölüm gibiydi resmen gerçekten normal doğumun da sezeryanin da kendine göre zorluğu var rabbim hepimizin yardımcısı olsun inşaallah tüm bekleyenlerin de tez zamanda sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah 🤲 merak eden etmeyen herkesten rabbim razı olsun inşaallah
Bu arada kızlar hastanede pek vaktim yoktu size yazacak bugün taburcu oldum ilk isim size haber etmek oldu🤗😘
Canım gözünüz aydın, Allah analı babalı sağlıklı büyütsün inşallah 🥰🧿 sana da çok geçmiş olsun inşallah bol bol acı türk kahvesi iç baş ağrın olmasın 🥰

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Sağol canım benim Allah razı olsun ❤️
Aynen öyle oldu ya😁
Sen nasılsın kuzum nerelerdesin durumun nasıl bebiş nasıl
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Sağol canım benim Allah razı olsun ❤️
Evet kokusu çok güzel yaa🥰🥰
Öptüm koklaya koklaya teyzesi😘😘

Sağol canım benim Allah razı olsun 🥰
Valla benim dertler bitmez şimdide üşüttü bebiş ateşi 38.7 ye çıktı sürekli kusuyor calpol verdim başında bekliyorum bu çocuk bana bidaha çocuk yapmamaya tövbe ettirdi resmen. Bi dert bitiyor diğeri başlıyor

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Gözün aydın canım hayırlı olsun Allah'ım analı babalı büyütsün ❣
Amin kuzum Allah razı

Canım gözünüz aydın, Allah analı babalı sağlıklı büyütsün inşallah 🥰🧿 sana da çok geçmiş olsun inşallah bol bol acı türk kahvesi iç baş ağrın olmasın 🥰
Sağol canım benim Allah razı olsun

Valla benim dertler bitmez şimdide üşüttü bebiş ateşi 38.7 ye çıktı sürekli kusuyor calpol verdim başında bekliyorum bu çocuk bana bidaha çocuk yapmamaya tövbe ettirdi resmen. Bi dert bitiyor diğeri başlıyor
Kıyamam kuzum ya rabbim şifa versin inşallah

Tebrik ediyorum canim benim,Allah anali babali buyutsun insallah bebeginizi😊 benimde 1 ayim kaldi sabirsizlikla ogluwumu bekliyorum.
Sağol canım benim Allah razı olsun

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar