Sorum var Doğurdum çok şükür

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Fadime gg tarafından oluşturulan Doğurdum çok şükür başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,986 kez görüntülenmiş, 32 yorum ve 10 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Doğurdum çok şükür
Konbuyu başlatan Fadime gg
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Fadime gg

ecmelll

Kayıtlı Üye
rank
Rabbim kurtarsin büyük bı mucize gerçekten doğduğu andan itibaren herşeyi unutuyorsun

Açılma 4cm ile başladı devamı gelmedi ebe geldi gitti alttan muayene etti açılma olsun diye olmadı ama çok şükür kurtuldum ilk doğumum değil 3.ama diğer çocuklarım büyük aradan zaman çok geçince zor bı doğum oldu
Anladım kuzum sürekli gelip alttan muayene etmeleri iskeince ya rabbim kurtardı seni sarısı bize ☺️🤲🏻sağlıkla büyüt bebegini

Seçilllll

Kayıtlı Üye
rank
Mrb kizlar 18 saatlik sancı sonrası çok zor bı doğumum oldu ama çok şükür bebeğimde bende iyiyiz rabbim günü az kalan annelere bı avazda kurtulmayı nasip etsin ins 38.haftada doğum yaptım 3200 minik bı bebeğim oldu Rabbime şükürler olsun
Kendi sancın la mi yoksa suni sancı ile mi canım Allah analı babalı büyütsün canım darısı bana zorla suni sancı verip dogurtacaklar benimde doktor izne gidicekmis

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar