Doğurdum Kızlar❤️

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Doğum Hikayeleri kategorisinde AmineErva'm tarafından oluşturulan Doğurdum Kızlar❤️ başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,314 kez görüntülenmiş, 13 yorum ve 11 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Doğum Hikayeleri
Konu Başlığı Doğurdum Kızlar❤️
Konbuyu başlatan AmineErva'm
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan AmineErva'm

3Oğul1Anne

Kayıtlı Üye
rank
Merhabalar kızlar çarşamba günü hastaneye 41.haftam ile yatışım yapıldı suni sancı ile 03.02.2022 tarihinde saat 11.26 da kızımı kucağıma aldım çektiğim ağrıyı sancıyı hiç hatırlamak dahi istemiyorum ama yine de sonunda rabbim bana çok güzel bir kız evlat verdi o kadar güzel ki kıyamıyorum bakmaya darısı tüm hamilelerin başına sağ salim sizlerde kucağınıza alın inşallah ❤️
Maşallah canım Allah'ım analı babalı büyütsün inşallah gözün aydın 🤗🧿🧿❤️❤️ mis gibi cennet kokmuştur oralar bol bol kokusunu içine çek güzel prensesin ☺️☺️

Rüyaa

Kayıtlı Üye
rank
Gözün aydın canım Allah analı babalı buyutsun.senin hamileligin baya zor geçti ama bebeği kucağına aldıktan sonra bütün acılar unutuluyor 🥰 sağlıkta büyüt

Gizemrüya

Kayıtlı Üye
rank
Merhabalar kızlar çarşamba günü hastaneye 41.haftam ile yatışım yapıldı suni sancı ile 03.02.2022 tarihinde saat 11.26 da kızımı kucağıma aldım çektiğim ağrıyı sancıyı hiç hatırlamak dahi istemiyorum ama yine de sonunda rabbim bana çok güzel bir kız evlat verdi o kadar güzel ki kıyamıyorum bakmaya darısı tüm hamilelerin başına sağ salim sizlerde kucağınıza alın inşallah ❤️
Ayyyy sonunda sendr kavustun kavruna kuzumm cok sevindim allahim nazarlardan korusun 😇🧿

AmineErva'm

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar hepinize ayrı ayrı çok teşekkür ediyorum ❤️ Gerçekten hamileliğim çok zordu sancı anımda aynı şekilde çok zor geçirdim ama kızımı aldım ya kucağıma o acı nasıl bir acı şuan hatırlamıyorum bile rabbim evlatlarımızın acısını göstermesin hamile olan anneler sizlerde sağ salim kucağınıza alın inşallah ❤️❤️

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar