Sorum var Doğurdum kızlar🥰🥰🥰

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde leylam19 tarafından oluşturulan Doğurdum kızlar🥰🥰🥰 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 357 kez görüntülenmiş, 17 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Doğurdum kızlar🥰🥰🥰
Konbuyu başlatan leylam19
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan leylam19

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
Doktor bu gün geldi ve 2 gün sonra ametyatı yapacağını söyledi bende ağrım var dedim müayine etdi ve doğuma aldı çok şükür sağ salim doğdu kızım darısı bütün hamilelerin başına inşallah 🤲🤲
Gözün aydın kuzum Allah'ım anali babalı büyütsün inşallah 🤲 geçmiş olsun nasılsınız

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Doktor bu gün geldi ve 2 gün sonra ametyatı yapacağını söyledi bende ağrım var dedim müayine etdi ve doğuma aldı çok şükür sağ salim doğdu kızım darısı bütün hamilelerin başına inşallah 🤲🤲
Gözün aydın canım benim rabbim analı babalı büyütsün inşallah darısı bizim başımıza 😍🤲🏻

Çağnurrr20

💜 Ecrin Vera'm🐣 💜
rank
Gözünydın cnm rabbim size bağışlasın inşallah...🥰🥰

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-07-03
Gebeliğinizin 30. Haftasındasınız.
Bebeğiniz yaklaşık lahana büyüklüğünde.
Bebeğin etrafında yaklaşık 100 ml amniyotik sıvı var. Kendinizi biraz yorgun hisseder ve uyku sorunları yaşamaya başlarsınız. hormonların etkisi ile eklemlerde gevşeme ve ruhsal değişiklikler (anksiete ve depresyon) başlayabilir.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 39 cm ağırlıgı 1400 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız
Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar