Doğurdum

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Doğum Hikayeleri kategorisinde Husnıyeeee tarafından oluşturulan Doğurdum başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 8,857 kez görüntülenmiş, 86 yorum ve 16 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Doğum Hikayeleri
Konu Başlığı Doğurdum
Konbuyu başlatan Husnıyeeee
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Husnıyeeee

Gökçe Gökçek 🤰

Kayıtlı Üye
rank
Canım ben tam tahıllı ekmek yedim sürekli bide son zamanlarda ben çok fazla maydonoz yedim bi kamyon maydonoz yemişimdir yani denendi ve onayladı 😃 ceviz, kraker, meyve bunları çok tüketiyordum ekstra bişey yemiyordum çocuğum kilo alsın diye ve doktorum 3,700 kg dedi 4 kg beklemiyorduk normal doğum oldu ama epidural normal oldu ah ah her doğumun kendine göre zorluğu tabiki var ama çok şükür rabbim benim 2 3 saat sürdü suni sancıyla doğumum yani ben normalde 4 kg falan doğuramazdım hayatta 😇 tabi bu konuda doktorda çok önemli 🤲🏻 Canım doktorum çok yardım etti bana 👩🏻‍🍼
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Hissedilmez kuzum tabiki hisseddiyorsun herşeyi doğum doğumdur yaşıyorsun o acıyı ama tatlı bir acı 🤱🏻

Canım ben tam tahıllı ekmek yedim kesinlikle kilo aldırıyor çocuğa badem, hurma, meyve yeşillik yedim bol bol benim yediklerimde bebişime gitmiş iste kuzum rabbim sağlıklıma kucağına aldırmayı nasip etsin kuzum

Canım benim allah razı olsun sıra sende hayırlısıyla bir avazda kurtul sen de şuraya söyle doğurdum yazda sevinelimmm 🥰🥰🥰🌸🌸🤰🏻 Az kaldı seninde 👩🏻‍🍼
Teşekkürler 🥰🥰😘

Nesliesen

Kayıtlı Üye
rank
Canım ben tam tahıllı ekmek yedim sürekli bide son zamanlarda ben çok fazla maydonoz yedim bi kamyon maydonoz yemişimdir yani denendi ve onayladı 😃 ceviz, kraker, meyve bunları çok tüketiyordum ekstra bişey yemiyordum çocuğum kilo alsın diye ve doktorum 3,700 kg dedi 4 kg beklemiyorduk normal doğum oldu ama epidural normal oldu ah ah her doğumun kendine göre zorluğu tabiki var ama çok şükür rabbim benim 2 3 saat sürdü suni sancıyla doğumum yani ben normalde 4 kg falan doğuramazdım hayatta 😇 tabi bu konuda doktorda çok önemli 🤲🏻 Canım doktorum çok yardım etti bana 👩🏻‍🍼

Hissedilmez kuzum tabiki hisseddiyorsun herşeyi doğum doğumdur yaşıyorsun o acıyı ama tatlı bir acı 🤱🏻

Canım ben tam tahıllı ekmek yedim kesinlikle kilo aldırıyor çocuğa badem, hurma, meyve yeşillik yedim bol bol benim yediklerimde bebişime gitmiş iste kuzum rabbim sağlıklıma kucağına aldırmayı nasip etsin kuzum

Canım benim allah razı olsun sıra sende hayırlısıyla bir avazda kurtul sen de şuraya söyle doğurdum yazda sevinelimmm 🥰🥰🥰🌸🌸🤰🏻 Az kaldı seninde 👩🏻‍🍼
Merak ettim kesi oldumu peki maşallah bebişine

Husnıyeeee

Kayıtlı Üye
rank
Merak ettim kesi oldumu peki maşallah bebişine
Oldu canım çok dikişim vardı benim 11 tane falan

Maydonozu oylecemi yedin yani nasi desem eline alip alip yedin cerez gibi dimi o saydiklarindan haric neler yedin kuru baklagil hamurisi sebze falan yemedinmi
Hamur işi yemiyordum kuzum ben pek kuru bakliyatta yemiyordum ben maydonuzu yıkıyor öyle yiyordum 😄

Nesliesen

Kayıtlı Üye
rank
Oldu canım çok dikişim vardı benim 11 tane falan

Hamur işi yemiyordum kuzum ben pek kuru bakliyatta yemiyordum ben maydonuzu yıkıyor öyle yiyordum 😄
Geçmiş olsun bebek büyük olunca bende maydonozu çok severim ilk aylar az yemeye dikkat ettim son aylarda normal yerim herhalde

Husnıyeeee

Kayıtlı Üye
rank
Geçmiş olsun bebek büyük olunca bende maydonozu çok severim ilk aylar az yemeye dikkat ettim son aylarda normal yerim herhalde
Aynen ilk haftalarda önermiyor doktorlar bende son 4 5 aylarda sonra kasa kasa maydonoz yedim 😁

Suni sancı verilmeden önce açılman var mıydı ve verildikten sonra açılman kolay oldu mu bende yarın 41+3 olucam suni sancıyla başlatıcaklar
Doğumun gerçekleşti mi canım daha yeni gördüm yorumunu kusura bakma

Son düzenleme:
Tüm sayfalar yüklendi.