Doğurdum

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Doğum Hikayeleri kategorisinde Husnıyeeee tarafından oluşturulan Doğurdum başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 8,857 kez görüntülenmiş, 86 yorum ve 16 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Doğum Hikayeleri
Konu Başlığı Doğurdum
Konbuyu başlatan Husnıyeeee
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Husnıyeeee

Gizemrüya

Kayıtlı Üye
rank
Sütün nasil kuzum geliyor demi
Teşekkür ederim canım Allah razı olsun 🥰
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Rabbim sizide bir avazda kurtarsın 😍

3,5 saatte suni sancıyla doğurdum epidural normalde girdim ilk doğum olduğu için biraz zorlandım ama çok şükür iyiyiz şimdi dikişlerim acıyor çocuğu emzirmekte zorlanıyorum 😞

Husnıyeeee

Kayıtlı Üye
rank
Sütün nasil kuzum geliyor demi
Sütüm geliyor canımmm 😭

Kısa sürmüş ama kesimi attılar 😔
5 tane dikişim var canım

Merhaba cok gecmiş olsun bebeğinizi saglıkla güzel günler de büyütün inşallah🤲 doğumunuz nasıl gecti doktor dogum anında epudurali cıkardı mı sancı hissettiniz mi
hiç bişey hissetmiyorum aşkım şimdi 5 tane dikişim var sızlıyor sadece o kadar olacak 4 kg doğdu benim bebeğim 🥰 rabbim sizide bi avazda kurtarsın

Seçilllllll

Kayıtlı Üye
rank
hiç bişey hissetmiyorum aşkım şimdi 5 tane dikişim var sızlıyor sadece o kadar olacak 4 kg doğdu benim bebeğim 🥰 rabbim sizide bi avazda kurtarsın
Ben 7 sene önce epudural normal doğum yapmıstım canım açılma olasıya 5 saat epudural takmıslardı doguma aldıkları an doktorum epudurali cıkarmıstı sancıyı hissetmen lazım öyle ıkınacaksın demıstı. Bi tek dogum anında sancı cektım. Doktor mu yönlendirdi seni simdi ıkın şimdi bırak diye. Sistem degısmıs demek ki şimdi dogum anında da sancı hissedilmiyor👍

Husnıyeeee

Kayıtlı Üye
rank
Ben 7 sene önce epudural normal doğum yapmıstım canım açılma olasıya 5 saat epudural takmıslardı doguma aldıkları an doktorum epudurali cıkarmıstı sancıyı hissetmen lazım öyle ıkınacaksın demıstı. Bi tek dogum anında sancı cektım. Doktor mu yönlendirdi seni simdi ıkın şimdi bırak diye. Sistem degısmıs demek ki şimdi dogum anında da sancı hissedilmiyor👍
Valla canım hissediliyor herkesin doğumu bir değil bazısı 10 saatte doğur bazı 30 dakika da ne kadar ıkınırsan o kadar çabuk doğursun benim kendi sancımda vardı açılmam hızlı oldu canim ve söylediklerinin hepsinin yaşadım ama bebeğini kucağına alınca hiçte bişey olduğunu anlamıyorsun doğumun

Elifavsar

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar o kadar bitkin düştüm ki anlatamam herkes yazmış doğurdun mu diye tek tek cevap veremiyorum kimseye kendime gelemedim henüz rabbim doğum yapacak anneleri bir avazda kurtarsın artık 🥰🥰🥰🥰
Suni sancı verilmeden önce açılman var mıydı ve verildikten sonra açılman kolay oldu mu bende yarın 41+3 olucam suni sancıyla başlatıcaklar

Gizemrüya

Kayıtlı Üye
rank
Sütüm geliyor canımmm 😭

5 tane dikişim var canım

Aman sütün gelsin canımm benim aman diyim dikkat et gogus ucun catlamasin catlarsa geri dönüşü imkansiz gibi 😣😣 gogus kremi gogus kalkanı muhakkak kullan

Nesliesen

Kayıtlı Üye
rank
Tüm sayfalar yüklendi.