Dogurdum

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Mamı Sibel tarafından oluşturulan Dogurdum başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 8,276 kez görüntülenmiş, 121 yorum ve 38 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Dogurdum
Konbuyu başlatan Mamı Sibel
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gizemrüya

Yazgülü(semra)

Kayıtlı Üye
rank
Evet bessey unutur muyum🤣🤣
Valla hala kimlik çıkmadan sanki inanamıyorum ben masal istedim kbaul etmedi semraya şükrettim ay kaynanam görmen lazımdı ismi kabullenmiyo ismi soranlara daha belli değil diyor cunki eşim herkese duyurdu bessey diye buda havalara girdi 🤭semrayi kbaul etmezdim baktım yedi tane elti herbiri bir yandan kaynım bessey dediyse bessey dir yoksa duyurmaz kimseye diyorlar bende semrayi kabul ettim masal olsa bukadar oturmadı kimseye karısının adını koydu deyince iyi oturudu 🤭🤭🤭❤️

Mamı Sibel

Kayıtlı Üye
rank
Valla hala kimlik çıkmadan sanki inanamıyorum ben masal istedim kbaul etmedi semraya şükrettim ay kaynanam görmen lazımdı ismi kabullenmiyo ismi soranlara daha belli değil diyor cunki eşim herkese duyurdu bessey diye buda havalara girdi 🤭semrayi kbaul etmezdim baktım yedi tane elti herbiri bir yandan kaynım bessey dediyse bessey dir yoksa duyurmaz kimseye diyorlar bende semrayi kabul ettim masal olsa bukadar oturmadı kimseye karısının adını koydu deyince iyi oturudu 🤭🤭🤭❤️
Biz kimlik çıkardık

Tüm sayfalar yüklendi.