Dogurdum

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Mamı Sibel tarafından oluşturulan Dogurdum başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 8,172 kez görüntülenmiş, 121 yorum ve 38 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Dogurdum
Konbuyu başlatan Mamı Sibel
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gizemrüya

Gizemrüya

Kayıtlı Üye
rank
Yok gizemim antibiyotik tedavisi uyguluyolar bu haftada hastanedeyim çArşambaya kadar antibiyotik almak zorundayim yoksa hayatı risk devam ediyor.bugün ameliyat kagitlarim elime geldi 14 saat 57 dakika sürmüş ameliyat ben şok oldum
Canımın içi kiyamam ben sana bebegini de göremedin demi hic😢 cok üzülüyorum sana ben çıkmanı istyorum bir an önce rabbim acil sifa versin bitanem benimmm🤲🤲😔

Yazgülü(semra)

Kayıtlı Üye
rank
Ya canım evet göbekden aşşagı yaranın 2 parmak üzeri ve iki parmak aşşagısı sanki böyle parmak vurarsın hiss eymessin parmagı da ama acı veriyor qarip bir şey bence kesildiyi için o derideki hücreler ölmüş o yüzden öyle oluyor ben öyle deşünüyorum.
Yok canım karnını kaldır yaranın üzerine az hafif sıklıkda şal bagla böyle sıkma da karnın üzerine gelmesin öyle yap valla benim tek çözümüm o oldu
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Etek giyme yeni dogumlusun altını kalın tut amelyat yerin souk kapmasın canım ge iyileşir
Evet ya o his kaybı çok tuaf ben eve ilk geldim iç çamaşırını çekiyorum saniyom deriyi tutmusum 🤭 giyemedim zaten hemen çıkardım bir fyadasi olmadı yapıyorum şalla bağlıyorum ama nasıl oluyorsa yaranın üzerine biniyo

Evet ya o his kaybı çok tuaf ben eve ilk geldim iç çamaşırını çekiyorum saniyom deriyi tutmusum 🤭 giyemedim zaten hemen çıkardım bir fyadasi olmadı yapıyorum şalla bağlıyorum ama nasıl oluyorsa yaranın üzerine biniyo
Ya canım benim karnını kaldır eşin yanındaysa yardım etsin karnını kaldır yaranın üzerinden bagla tam şekil deyilkesinin üzerinden diyorum karın sıkmak için demiuorum yaraya enfeksiyon düşmemesi için. Karnın üzerine düşüyor hava almıyor terliyor işte sulanınca da dikiş bitmiyor bebde ilk oldum ve çok ugraştım en sonda buldum inşallah sende de iyileşir canım 😇

Yazgülü(semra)

Kayıtlı Üye
rank
Ya canım benim karnını kaldır eşin yanındaysa yardım etsin karnını kaldır yaranın üzerinden bagla tam şekil deyilkesinin üzerinden diyorum karın sıkmak için demiuorum yaraya enfeksiyon düşmemesi için. Karnın üzerine düşüyor hava almıyor terliyor işte sulanınca da dikiş bitmiyor bebde ilk oldum ve çok ugraştım en sonda buldum inşallah sende de iyileşir canım 😇
Sagol canım evet denedim tam beceremedim yine karnım yara üzerine dusuyo 😔

Gizemrüya

Kayıtlı Üye
rank
Yok gizemim antibiyotik tedavisi uyguluyolar bu haftada hastanedeyim çArşambaya kadar antibiyotik almak zorundayim yoksa hayatı risk devam ediyor.bugün ameliyat kagitlarim elime geldi 14 saat 57 dakika sürmüş ameliyat ben şok oldum
Canımın içi kiyamam ben sana bebegini de göremedin demi hic😢 cok üzülüyorum sana ben çıkmanı istyorum bir an önce rabbim acil sifa versin bitanem benimmm
Bende doğuma geldim kızlar dua edin
Kuzumm bebegim rabbim bütün islerini kolaylaştırsın guzel haberlerini bekliyoruz ❤🤲

Tüm sayfalar yüklendi.