Doğurdum

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Doğum Hikayeleri kategorisinde Mervercan tarafından oluşturulan Doğurdum başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,612 kez görüntülenmiş, 64 yorum ve 45 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Doğum Hikayeleri
Konu Başlığı Doğurdum
Konbuyu başlatan Mervercan
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Demetdemet

2 prenses1prens annesi

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar sabah 9 da yatışım yapıldı ve tam 13:30 da Yuşa Han beyin doğumu gerçekleşti. Şuan ikimizin durumuda gayet iyi çok şükür ama benim çok ağrılarım var oda zamanla geçer heralde. Beni merak edip dua edenlere çok teşekkür ederim ❤️
Gözün aydın canım Allah'ım yavrunu sağlıkla büyütmeyi nasip etsin analı babalı büyüsün inşallah 🤲🥰🌹

ecmelll

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar sabah 9 da yatışım yapıldı ve tam 13:30 da Yuşa Han beyin doğumu gerçekleşti. Şuan ikimizin durumuda gayet iyi çok şükür ama benim çok ağrılarım var oda zamanla geçer heralde. Beni merak edip dua edenlere çok teşekkür ederim ❤️
Gözün aydın cnm benim rabbim size bağışlasın oğlusunu ☺️🤲🏻🥰😘 şimdi naislsin bebeis nasil

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Gözün aydın canım Allah'ım yavrunu sağlıkla büyütmeyi nasip etsin analı babalı büyüsün inşallah 🤲🥰🌹
Amin inşallah kuzum Allah razı olsun ❤️
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kuzum nasılsın kendini nasıl hiss ediyorsun ağrıların falan azladımı minik paşamız nasıl annesi 😍
Çok şükür kuzum bebiş bu dünyaya alışmaya çalışıyor tek korkum sarılık işte. Benim ağrılar da hafifledi ama ödem tuttu her yerim. Ayaklarım bacaklarım iki kat oldu maalesef sezeryanın bu kötülüğü varmış
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Gözün aydın cnm benim rabbim size bağışlasın oğlusunu ☺️🤲🏻🥰😘 şimdi naislsin bebeis nasil
Allah razı olsun kuzum bebişte bende iyi olmaya çalışıyoruz tek sorunum bebek sarılığı ve ödemlerim 🤦🏻‍♀️

Ayshe❣️

Kayıtlı Üye
rank
Aman Allahım hiç haberim yok yaaa 😍😍😍 Minnak Yuşa geldi mi hoşgeldi yerim onu ben maşallah Mervem gözün aydın olsun canım Rabbim analı babalı büyütsün inşallah çok sevindim ikinizinde sağlıklı olmanıza 🥰🥰❤️❤️💟💟💙💙🧿🧿🧿💜💜💜 Ayy maşallah yaaa 😍😍🧿

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Aman Allahım hiç haberim yok yaaa 😍😍😍 Minnak Yuşa geldi mi hoşgeldi yerim onu ben maşallah Mervem gözün aydın olsun canım Rabbim analı babalı büyütsün inşallah çok sevindim ikinizinde sağlıklı olmanıza 🥰🥰❤️❤️💟💟💙💙🧿🧿🧿💜💜💜 Ayy maşallah yaaa 😍😍🧿
Amiinn inşallah çok teşekkür ederim çiçeğim geldi geldi sürpriz yaptı bir anda 🤭 Darısı sana ve tüm hamilelere inşallah ❤️🥰

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar