Doğurdum

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Doğum Hikayeleri kategorisinde Şüküfe tarafından oluşturulan Doğurdum başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,538 kez görüntülenmiş, 32 yorum ve 17 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Doğum Hikayeleri
Konu Başlığı Doğurdum
Konbuyu başlatan Şüküfe
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Şüküfe

Şüküfe

Kayıtlı Üye
rank
Rabbim analı babalı büyütsün hayırlı saliha evlat olsun İnşaALLAH darısı bizlere bebek bekleyenlere İnşaALLAH daha yolun başındayız şayet gün sayıyoruz ☺️🌹
Teşekkürler canım hayırlıso ile geçer senin günlerinde benim hamile olduğumu öğrendiğim an daha dün gibi
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Gözün aydın canım benim☺️ Güzel kuzum hoş gelmiş 🥰 Rabbim sağlıkla, analı babalı büyütmenizi nasip etsin inşallah 🤲
Teşekkür ederiz teyzoş öpüyoruz 😘🥰🤗

Gözün aydın canım benim☺️ Güzel kuzum hoş gelmiş 🥰 Rabbim sağlıkla, analı babalı büyütmenizi nasip etsin inşallah 🤲

❤️Şeyma❤️İlyas❤️

❤️ Yaşama Sebeplerim ❤️
rank
Merhaba kızlar. Bugün 13.53 te ameliyatla bebeğime kavuştum. Bebek büyük olduğu için sezeryan oldum. 4400 olarak doğdu. Şuan ağrılarım başladı ama bebekte bende iyiz. Adını Tomris eflin koyduk. Hos sefa geldi Tomris Hatun, duam odur ki ömrü boyunca zalime keskin kılıç, mazluma kalkan olsun, alemlere rahmet olanların yolundan ayrilmasın, her demde gönül ferahlığı kalp sefası bulsun, sevdikleri esenlik, düşmanları kahır bulsun, kara toprak kızıl bakıra dönünceye dek, ateşten yeşil çiçek çıkıncaya dek, bin saadet içinde yasasin, kara karlar içerisinde yolu kapan hak teala yavruma aşıt versin, kanlı kanlı derelerden geçer olsa geçit versin babasına bana yakışır dinine vatanına milletine ırkına yar olsun yoldaş olsun adını biz verdik, yaşını Allah versin kulağın duyduğu ilk kelam adı oldu gideceği yol Kızılelma gözünün göreceği ise daima Turan olsun...
Nihayet kuzum. Sonunda doğurdun 😍😍rabbim analı babalı büyütsün inşallah, yokluğunu acısını göstermesin de adı biraz tuhaf geldi Tomris ne demek kulağa yabancı geliyor

Şüküfe

Kayıtlı Üye
rank
Nihayet kuzum. Sonunda doğurdun 😍😍rabbim analı babalı büyütsün inşallah, yokluğunu acısını göstermesin de adı biraz tuhaf geldi Tomris ne demek kulağa yabancı geliyor
Sağol canım benim 🤗🥰 ilk kadın Türk hükümdar. Saka türklerinin hükümdarı babası eski çağ tarihçisi o istedi bende uygun gördüm adı böyle oldu 🤭

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar