Doğurdum 😭😭

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ebru Ulus tarafından oluşturulan Doğurdum 😭😭 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 8,873 kez görüntülenmiş, 83 yorum ve 7 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Doğurdum 😭😭
Konbuyu başlatan Ebru Ulus
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Merve_berkk

Ebru Ulus

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar bugün hastanedeyim yarin taburcu olurum inşallah eve geçince tek tek cvp yazcam hepinize çok teşekkür ederim hepinizede ayrı ayrı Allah razı olsun darısı kalkanlara inşallah suni sancı verdiler mahvetti beni sadece bu soyliycem şimdilik hepinizi öpüyorum evde yazcam çok ağrım sancım dikisim var 😔😔😔😭😭😭😭

Yazgülü(semra)

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar bugün hastanedeyim yarin taburcu olurum inşallah eve geçince tek tek cvp yazcam hepinize çok teşekkür ederim hepinizede ayrı ayrı Allah razı olsun darısı kalkanlara inşallah suni sancı verdiler mahvetti beni sadece bu soyliycem şimdilik hepinizi öpüyorum evde yazcam çok ağrım sancım dikisim var 😔😔😔😭😭😭😭
Sağlıkla kurtuldunuz buna şükür geçmiş olsun tekrar

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
Allah yardımcın olsun bize de dua et

Tüm sayfalar yüklendi.