Doğurdumm🤲

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Doğum Hikayeleri kategorisinde Bahar T tarafından oluşturulan Doğurdumm🤲 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,646 kez görüntülenmiş, 15 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Doğum Hikayeleri
Konu Başlığı Doğurdumm🤲
Konbuyu başlatan Bahar T
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 💗Canan&Ebuzer💗

Ayna

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar sabah 9 da yattım 10 da suni bagladılar cok şükür akşam 7 bucukta kızımı kucagıma aldım Rabbim bütün hamilelere kolay dogum nasip eylesin inşallah
Gozun aydin canm allah anali babali buyutmek nasip etsin insallah darisi bizlere insallah🤲🤲

Ayşenur34

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar sabah 9 da yattım 10 da suni bagladılar cok şükür akşam 7 bucukta kızımı kucagıma aldım Rabbim bütün hamilelere kolay dogum nasip eylesin inşallah
Gözün Aydin Allah analı babalı büyütsun inşallah 🤲💙 ☺️ kilosu düşük diye çok korkuyordun bak çok şükür sağlıklı bir şekilde kucağına almışsın 🤲

Bahar T

Kayıtlı Üye
rank
Gozun aydin canm allah anali babali buyutmek nasip etsin insallah darisi bizlere insallah🤲🤲
Amin inşallah canım sagolasın 💕
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Gözün Aydin Allah analı babalı büyütsun inşallah 🤲💙 ☺️ kilosu düşük diye çok korkuyordun bak çok şükür sağlıklı bir şekilde kucağına almışsın 🤲
Aynen canım sagolasın 2780 dogdu cok sükür korktum az dogcak diye ama son zaman kilo aldı

Allah bağışlasın gözünüz aydın darısı burdaki herkese 🤲
Sagolun canım amin inşallah ❤️

Gözün aydın canım Allah sağlıkla analı babalı büyütsün inşallah 🙏
Sagol canım inşallah 💕

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar