Sorum var Doğurdummm

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Defneninannesi tarafından oluşturulan Doğurdummm başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 578 kez görüntülenmiş, 19 yorum ve 8 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Doğurdummm
Konbuyu başlatan Defneninannesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Defneninannesi

Defneninannesi

Kayıtlı Üye
rank
Gözün aydın canım rabbim anali babali büyütmeyi nasip etsin insallah durumunuz nasil iyisinizdir inşallah 🤲🙏♥️
Teşekkürler pazar sabah 4 de suyum geldi açılmam olmadı 18 saat suni sancı aldım su azalınca çocuğun hayatı tehlikeye girmesin diye gece sezeryen oldum çok ağrım var ama şükür ikimizde iyiyiz 🙏🏻
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Herkese teşekkür ederim iyi dilekleriniz için Rabbim bütün evladını bekleyen anneleri birbirine kavuştursun 🤲🏼

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Teşekkürler pazar sabah 4 de suyum geldi açılmam olmadı 18 saat suni sancı aldım su azalınca çocuğun hayatı tehlikeye girmesin diye gece sezeryen oldum çok ağrım var ama şükür ikimizde iyiyiz 🙏🏻
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Herkese teşekkür ederim iyi dilekleriniz için Rabbim bütün evladını bekleyen anneleri birbirine kavuştursun 🤲🏼
Şükürler olsun kuzum sağ salim almışsın ya kucağına Ha normalde ha sezeryan ağrılarının içinde Bunlar Bir iki güne kadar geçecektir İnşallah ama bol bol yürümeye çalış yatma yani hareketsiz kalmasın vücudun ne kadar çok yürürsen hareketli olursan daha çabuk iyileşirsin tekrar çok geçmiş olsun canım benim prensesim yerime kokulu kokulu kokla

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar