Sorum var Doguruyorum kızlar 35+5

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Aynurka tarafından oluşturulan Doguruyorum kızlar 35+5 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 530 kez görüntülenmiş, 14 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Doguruyorum kızlar 35+5
Konbuyu başlatan Aynurka
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hülya12

Sona

Kayıtlı Üye
rank
Güzel annelerim ben bu gün acile gittim suyumda sızıntı varmış 3 gün önce de kanamam vardı doktor sabah akşam dedi aslında yatırma tavsiye ettiler ama bir buçuk yaşında kızım olduğu için ben yatmadım sancida suyum geldiğinde hemen gidicem doğurup gelicem dua edin olur mu bide bebeğin plasentasi ondeymis ilk o gelecek ama inşallah bir sorun olmaz
Sağ salamat qucağıniza alarsin canm inşallah bebeyini Allah yardimci olsun sana

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Güzel annelerim ben bu gün acile gittim suyumda sızıntı varmış 3 gün önce de kanamam vardı doktor sabah akşam dedi aslında yatırma tavsiye ettiler ama bir buçuk yaşında kızım olduğu için ben yatmadım sancida suyum geldiğinde hemen gidicem doğurup gelicem dua edin olur mu bide bebeğin plasentasi ondeymis ilk o gelecek ama inşallah bir sorun olmaz
Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah canım hayırlı haberlerle

Nupel karayel

Kayıtlı Üye
rank
Plasenta önde olduğu zman sezaryan olmuyormu benimde öyleydi en son doktor normal doğum yapamazsın dedi şaşırdım şuan sağ saglim inslah alırsın kucağına

Belinayin❤️ Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Canm plasentasi önde olduğu zaman normal doğum olmuyo diye biliyorum sezeryan oluyo benimde kızımda öyleydi Dr mecburu sezeryan eyer yeri değişirse normal olur demisdi ve 1 haftada degisdi yeri sen yinede Dr sor Allah'ım sağ salim kucağına almayı nasip etsin inşallah

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar