Sorum var Doğuuum

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Yenianniş_ tarafından oluşturulan Doğuuum başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 620 kez görüntülenmiş, 24 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Doğuuum
Konbuyu başlatan Yenianniş_
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yenianniş_

Kayıtlı Üye
rank
Canlarım benim hepinize çok teşekkür ederim güzel annişlerimmm dualarınız içinde Allah razı olsun, sizlerle sohbet etmek yorumlarınızı okumak tecrübelerinizi bilmek içimi rahatlatıyor çünkü ben şuan birazcık sinsi bir kaynana ve görümce eline kaldım, eşimde yok ailemde gelemiyor sezeryan için söylenenlerde korkutuyor beni

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank
K
Canlarım benim hepinize çok teşekkür ederim güzel annişlerimmm dualarınız içinde Allah razı olsun, sizlerle sohbet etmek yorumlarınızı okumak tecrübelerinizi bilmek içimi rahatlatıyor çünkü ben şuan birazcık sinsi bir kaynana ve görümce eline kaldım, eşimde yok ailemde gelemiyor sezeryan için söylenenlerde korkutuyor beni
Her zaman dualarimiz seninle asla kimseyi takma canım

sudem2121

Kayıtlı Üye
rank
Bak canım ben şimdi 6 yıl sonra 2. Bebeğime hamileyim.. benimde ilk hamileliğim riskli olduğundan sezeryan uygun gördüler.. bütün çevrem sezeryan konusunda hamile bir kadına teselli vermeleri gerekirken aksine korkutuyorlardı.Ama ben onları dinlemedim ameliyat kapısından içeri girdiğimde sadece yavrumu kucağıma alma heyecanı vardı içimde.. sadece Rabbim yavrumu sağ salim bana nasip etsin diye hep dua ettim.. boşver çevreyi doğacak yavrunun mutluluğu ve duasıyla gir içeri.. şimdiden Hayırlı ameliyatın dileğiyle

Tüm sayfalar yüklendi.