Doktor bacağı kısa dedi bilgisi olan lütfen yazsın

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Arzu Asel tarafından oluşturulan Doktor bacağı kısa dedi bilgisi olan lütfen yazsın başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,096 kez görüntülenmiş, 27 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Doktor bacağı kısa dedi bilgisi olan lütfen yazsın
Konbuyu başlatan Arzu Asel
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Üç prenses annesi

Yağmur💓ahmed

Kayıtlı Üye
rank
Kilosuna takılma ben 30. Haftalığım 1100 kiloyuz, sıkma canını doktorunun her dediğini de inanmayın bana neler dediler 😂
Canım bizde yaşadık onu doktor Bi bacağı ve kolu kısa demişti yengeme araştırmaya detaylı ultrason da bakmışlardı doktor baya Bi kızmıştı hangi doktor bacağı kısa dedi neye güvenerek söylüyor bebek pozisyon değiştiriyor bacağını kendine doğru çekiyo falan demişti şimdi de 7 yaşında çocuk tazı gibi maşallah. Takma stres yapma bebeğin de etkilenir doktorlara pek de güvenmemek lazım tabi hepsine değil

Üç prenses annesi

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 31+5 haftalık hamileyim bugün doktora gittim bebeğin kilosu az dedi 1700 grm ya hadi o önemli değil bacağı kısa dedi bu durum başına gelen varmı nedemek bu
Canım kolay her perinatoloji görmemiş ise çok takma doktorlar herşeyi söylüyor benim ikinci çocuğuma kadın dogumcu kafası çok uzun dedi ben çok üzüldüm doğdu çocuğum nur gibi sağlıklı her söze bakma sen

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar