Doktor bacağı kısa dedi bilgisi olan lütfen yazsın

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Arzu Asel tarafından oluşturulan Doktor bacağı kısa dedi bilgisi olan lütfen yazsın başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,099 kez görüntülenmiş, 27 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Doktor bacağı kısa dedi bilgisi olan lütfen yazsın
Konbuyu başlatan Arzu Asel
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Üç prenses annesi

Husnıyeeee

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 31+5 haftalık hamileyim bugün doktora gittim bebeğin kilosu az dedi 1700 grm ya hadi o önemli değil bacağı kısa dedi bu durum başına gelen varmı nedemek bu
Kilosuna takılma ben 30. Haftalığım 1100 kiloyuz, sıkma canını doktorunun her dediğini de inanmayın bana neler dediler 😂

Arzu Asel

Kayıtlı Üye
rank
Canım daha dün başıma geldi uyluk kemiği kısa 18 çıkmış 10 un altına düşerse sıkıntı ddi şimdilik kısa ama uzayabilir dedi 34 haftaya giriyoruz yarın 2 kilo 30 gr benim bebeğim. Bence seninki de gayet iyi
Bu doktorlar bizi korkutmak mı istiyor anlamadım inşallah hayırlısıyla evlatlarımızı kucağımıza alırız
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kilosuna takılma ben 30. Haftalığım 1100 kiloyuz, sıkma canını doktorunun her dediğini de inanmayın bana neler dediler 😂
Haklısın cnm insan ister istemez düşünüyor

Heyecanlı anne

Kayıtlı Üye
rank
Bu doktorlar bizi korkutmak mı istiyor anlamadım inşallah hayırlısıyla evlatlarımızı kucağımıza alırız

Valla başından beri hep bi sıkıntı inşallah Rabbim kolaylık verir cümlemize

Nupel karayel

Kayıtlı Üye
rank
Her doktora inanma bence ben 6aylik hamileydim doktor bana dedi rahim agzin yumuşamış erken doğum riskin var çocuk kanala girmiş beni baya korkuttu ama çok şükür öyle bişey yoktu tam vaktinde doğdu bebegim

Arzu Asel

Kayıtlı Üye
rank
Kilosunu dert etme zayıf bebeğin doğumu daha kolay boyu da doğuma kadar toplar insallah
İnşAllah cnm çok sağol

Her doktora inanma bence ben 6aylik hamileydim doktor bana dedi rahim agzin yumuşamış erken doğum riskin var çocuk kanala girmiş beni baya korkuttu ama çok şükür öyle bişey yoktu tam vaktinde doğdu bebegim
İnşAllah canım hayırlısıyla inşallah kucağımıza alırız

Zeynoo

Kayıtlı Üye
rank
İnşAllah cnm çok sağol

İnşAllah canım hayırlısıyla inşallah kucağımıza alırız
Ayrıntılı ultrasonda plasentasi aşağıda dediler 27 hafta da az leke geldi erken doğum riskin var dediler 36 haftada suyun az dediler başka doktora gittim herşey normal korkma dediler 40+2 de doğum yaptm

Neslihaççk

Kayıtlı Üye
rank
Ben bundan önceki hamileliğimde 34 haftadayken 2 hafta geri bacak boyu kısa karin çevresi gelişmemiş dedilerdi 2 hafta sonra kontrole tekrar çağırmışlardı bu arada yoğurt süt ve yumurtayı çok yemiştin tekrar gittiğimde aradaki açığı kapatmış günüyle aynı ilerledi çok şükür sağlıklı bi şekilde doğdu sizde beslenmenize dikkat edin o arayı kapatır zaten gelisimi hızlanır

Tüm sayfalar yüklendi.