Doktor kilolu bebek bekleme dedi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Elmas tarafından oluşturulan Doktor kilolu bebek bekleme dedi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,568 kez görüntülenmiş, 15 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Doktor kilolu bebek bekleme dedi
Konbuyu başlatan Elmas
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan İki Prenses Annesi 💜

Elmas

Kayıtlı Üye
rank
Dun kontrolum vardi 34 haftalik olduk. Doktor ultrasonda 2200 şuan dedi ben de normal mi diye sorunca öyle kilolu bişey bekleme dedi. Son bir ayım... 16 temmuz sezeryan olacağım çok az kaldi ve kilo alması için neler yapmalıyım? Çok küçük birşey dogacaginin ben de farkındayım karnım hiç yok :( 13 kilo aldim ama bebek çok almiyor sanirim. Neler yemem lazim?

Monilu

Kayıtlı Üye
rank
Dun kontrolum vardi 34 haftalik olduk. Doktor ultrasonda 2200 şuan dedi ben de normal mi diye sorunca öyle kilolu bişey bekleme dedi. Son bir ayım... 16 temmuz sezeryan olacağım çok az kaldi ve kilo alması için neler yapmalıyım? Çok küçük birşey dogacaginin ben de farkındayım karnım hiç yok :( 13 kilo aldim ama bebek çok almiyor sanirim. Neler yemem lazim?
Ceviz ,badem ,muz ,kaşar peyniri ye canim

Nehir

Kayıtlı Üye
rank
R
Dun kontrolum vardi 34 haftalik olduk. Doktor ultrasonda 2200 şuan dedi ben de normal mi diye sorunca öyle kilolu bişey bekleme dedi. Son bir ayım... 16 temmuz sezeryan olacağım çok az kaldi ve kilo alması için neler yapmalıyım? Çok küçük birşey dogacaginin ben de farkındayım karnım hiç yok :( 13 kilo aldim ama bebek çok almiyor sanirim. Neler yemem

Ceviz ,badem ,muz ,kaşar peyniri ye canim
Rabbim sağlıcakla kucagina almayı nasip etsin inşallah canım benim benimde ilk hamileligimde oğlum 2800 doğdu canım şimdi toparladı şükür vitamini bol şeyler tuket canım sen içini ferah tut sağlıkla dogsunda inşallah

Nur Toygar Tıraz

Kayıtlı Üye
rank
Canim alır daha ya 1 ay varmış zaten. Küçük doğanlarda çok sağlıklı oluyor hiç merak etme sen kaşar peynir, ceviz bunlar aldiriyormus kilo. Ayrıca sende ideal kilo almışsın bebeğinde bence aşırı küçük değil hiç merak etme Allahin izniyle sağ sağlim kucağına alırsın inşallah bebişini 🙏

S♥️E💙

Kayıtlı Üye
rank
Canım hayırlısı ile kucagına alırsın ınsallah ama hıc kafana takma daha 1 ay var ve utrasonda kiloda yanılma cok oluyor banada 2800 dogar biraz kucuk ama dogumun kolay olur demıs tı doktor 3500 dogdu hemde doktor dedikten 4 gun sonra yogurt ceviz süt badem muz bunlardan tuket

MrymCetinkaya

Kayıtlı Üye
rank
Canım daha 1 ay var 1 kilo yakın alsa 3000 doğar, sen niye takiliyorsun bebeğin kilosuna sağlıklı doğsun, o senin sütünle her ay 1 kilo alır zaten. Sen sağlıklı bir doğum yapmaya bak, önemli olan doğumdan sonraki süreç. Hayırlısı ile sağlıkla al kucağına inşallah

Son düzenleme:

cerenelbi

Kayıtlı Üye
rank
Canım bnde yeni hastaneden geldim 34+0 haftadayım boyum 170 kilom 62 çocuk da 2 kilo bnde 1 ay kaldı ama sanki hiç hamile değilim beni görenler 5 aylık sanıyor....bisey olmaz sıkma canini kilo önemli değil sağlık önemli bence

Sedef

Kayıtlı Üye
rank
Bende yeni hastaneden geldim canm 34+5 günlük hamileyim benim de 2.300 yani pek fakr yok aramızda napalim sağlıklı doğsun yeter inşallah kilo alır bebislerimiz gerçekten çok üzgünüm zayıf doğacak diye 😞

Nisa16

Kayıtlı Üye
rank
Canim her gut bikase yogurt bi avuc ceviz ve kasar bide pekmezde iyi gelirm meyve cok tuket bunlar baya ise yariyor

M

Melike424242

Guest
Ben hergün 1 litre süt, 1 bardak kefir, 2 haşlanmış yumurta yarım çay bardağı pekmez tüketiyorum bunlar çok iyi kilo yapıyor zorlada olsa ye iç bebeğin için ❤️❤️

Tüm sayfalar yüklendi.