Doktor kontrolleri

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakk─▒nda Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Zeli┼č48 taraf─▒ndan olu┼čturulan Doktor kontrolleri ba┼čl─▒kl─▒ konuyu okuyorsunuz. Bu konu ┼čimdiye dek 1,065 kez g├Âr├╝nt├╝lenmi┼č, 14 yorum ve 0 tepki puan─▒ alm─▒┼čt─▒r...
Kategori Ad─▒ Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Ba┼čl─▒─č─▒ Doktor kontrolleri
Konbuyu ba┼člatan Zeli┼č48
Ba┼člang─▒├ž tarihi
Cevaplar
G├Âr├╝nt├╝leme
─░lk mesaj tepki puan─▒
Son Mesaj Yazan Sedeeff

Zeli┼č48

Kay─▒tl─▒ ├ťye
rank
Kat─▒l─▒m
26 Nisan 2021
Merhaba anne adaylar─▒ ­čĄŚ doktor bir hafta sonra kontrol diyor ama randevu bulam─▒yoruz randevusuz bakm─▒yorlar sizler neler yap─▒yorsunuz ­čśĽ

O

Ordu

Guest
Ben de yeni ├Â─črendim ama hi├ž denemedim ne kadar do─čru bilmiyorum. ┼×├Âyle duydum. ├ľnce randevulu hastalar─▒n hepsini al─▒yorlar o bitince s─▒ra al─▒yorsun randevusuz olanlar muayene oluyor. Belki sadece burda ├Âyledir. O y├╝zden en son muayene olunca doktorunuza sorun randevu alam─▒yorum nas─▒l yapicam diye

Zeli┼č48

Kay─▒tl─▒ ├ťye
rank
Kat─▒l─▒m
26 Nisan 2021
Ben de yeni ├Â─črendim ama hi├ž denemedim ne kadar do─čru bilmiyorum. ┼×├Âyle duydum. ├ľnce randevulu hastalar─▒n hepsini al─▒yorlar o bitince s─▒ra al─▒yorsun randevusuz olanlar muayene oluyor. Belki sadece burda ├Âyledir. O y├╝zden en son muayene olunca doktorunuza sorun randevu alam─▒yorum nas─▒l yapicam diye
Sordum doktora malesef almaya bakacaks─▒n─▒z dediler devlet sonu├žta ­čśĺ
Mesaj─▒n─▒z bir ├Ânceki mesaj ile otomatik birle┼čtirildi

─░zmir'deyim ne zamana istersem o zamana al─▒yorum
Neresinde ─░zmir'in ├Âzel mi

T├╝m sayfalar y├╝klendi.

├ťst