Doktor kontrolü için

• Konbuyu başlatan Vildan
  • Toplam 2 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Vildan tarafından oluşturulan Doktor kontrolü için başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 429 kez görüntülenmiş, 2 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Doktor kontrolü için
Konbuyu başlatan Vildan
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Ipek2021
V

Vildan

Guest
5 Mart'ta doktora gittik 24 haftalıktım. Şimdi 27 haftalık oldum bu arada 2.gebeliğim. ilk gebeliğimde erken doğum yapmıştım suyum azalmıştı hiç farketmedik doktora da belirttim bu durumu doktor bana 5 Mart'taki kontrolde 1 ay sonra kontrole gel dedi. Şimdi merak ediyorum böyle sıkıntılı bir durumdayken ya benim 1 ay içinde suyum azalırsa aynı şeyleri yaşarsam sonuçta ilk gebeliğimde 29 haftalık doğum yapmıştım ama suyunun azaldığını 27.haftada farketmişti doktorum. Ciğer geliştirici iğneler yaptı serumlar yazdı vs. Ya bunda da aynı şey olur da iğnelerle geç kalırsak. İlk yavrumu 66 gün küvözde bekledim ne emzirebildim ne doğum yaptığımı bildim elim boş eve döndüm yavrumu hastane köşelerinde yalnız bıraktım çok zor kavuştum. Akıl verin delircem

elifsu♡ ecrin ada

Kayıtlı Üye
rank
5 Mart'ta doktora gittik 24 haftalıktım. Şimdi 27 haftalık oldum bu arada 2.gebeliğim. ilk gebeliğimde erken doğum yapmıştım suyum azalmıştı hiç farketmedik doktora da belirttim bu durumu doktor bana 5 Mart'taki kontrolde 1 ay sonra kontrole gel dedi. Şimdi merak ediyorum böyle sıkıntılı bir durumdayken ya benim 1 ay içinde suyum azalırsa aynı şeyleri yaşarsam sonuçta ilk gebeliğimde 29 haftalık doğum yapmıştım ama suyunun azaldığını 27.haftada farketmişti doktorum. Ciğer geliştirici iğneler yaptı serumlar yazdı vs. Ya bunda da aynı şey olur da iğnelerle geç kalırsak. İlk yavrumu 66 gün küvözde bekledim ne emzirebildim ne doğum yaptığımı bildim elim boş eve döndüm yavrumu hastane köşelerinde yalnız bıraktım çok zor kavuştum. Akıl verin delircem
Çok geçmiş olsun canm anlıyorum seni benmde bebeğim küvezde kaldı ama kendini öyle şartlama her gebelik bir değil inşallah bunda aynı şeyleri yaşamazsın allah büyük 🙏

Ipek2021

Kayıtlı Üye
rank
Bende aynı şeyleri ilk gebeligimde yaşadım o kadar zor ki seni çok iyi anlıyorum. 29 haftalik doğum yaptım bu kez 27.haftadan sonra acaba erken mi doğacak yine mi aynı şeyleri yasicam diye kendi kendimi yedim. Doktorda bildiği için en ufak sikayetinde gel dedi 28 de kontrolum vardi. 10 gün sonra tekrar gittim bebek iyise bile psikolojim alt üstü cok şükür bi sıkıntı çıkmadı. Aklinda ki soru işaretlerini kimse geçiremez bence git kontrole için rahat etsin.

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar