Sorum var Doktor kontrolu

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Melikee tarafından oluşturulan Doktor kontrolu başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 637 kez görüntülenmiş, 23 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Doktor kontrolu
Konbuyu başlatan Melikee
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Amin canım O da urolojide sperm testi verdi temiz çıktı.simdi de antisemen diye bir doktor varmış ordan randevu aldı bir de o doktora görünecek üroloji sorun yok dedi ama yinede buna da gözükecek.
İnşallah bir sıkıntı çıkmaz bitanem sizde tez vakitte evlat sevinci yaşarsınız 😍 Bende hamileyim diye post açmanı heyecanla bekliyorum 🤭

Ulduz.kiz anesi👶❤

Kızına aşık ❤️
rank
Kizlar bugün kontrole gittim.klomen kullanmıştım .yumurta büyümüş tedaviye yanıt verdi ilaçlar dedi.bir sorun görünmüyor dedi.catlatma iğnesi yaptırdım.polikistik över var ama çok çok küçük dedi.ne olumlu konuştu ne olumsuz.adetim düzenli ağrı sızı yok dedim bu iyi birşey ama kesin çocuğun olur da diyemem olmaz da diyemem dedi.
Rebbim rez zamanda sana evlat duyqusuni his edirsin canim senin ve hulya ic hep namazlarimda dua ediyorim

Kizlar bugün kontrole gittim.klomen kullanmıştım .yumurta büyümüş tedaviye yanıt verdi ilaçlar dedi.bir sorun görünmüyor dedi.catlatma iğnesi yaptırdım.polikistik över var ama çok çok küçük dedi.ne olumlu konuştu ne olumsuz.adetim düzenli ağrı sızı yok dedim bu iyi birşey ama kesin çocuğun olur da diyemem olmaz da diyemem dedi.
Rabbim tez vakitte sağlıklı eli ayağı düzgün hayırlı evlat nasip etsin inşallah ☘️

Demetdemet

Kayıtlı Üye
rank
En yakın zamanda Rabbim sanada hülyama da nasip etsin canım benim hayırlısı oslun🤲

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Sabretmen lazım bitanem Rabbim tez zamanda hayırlı bir şekilde evlat sevinci yaşatsın inşallah. Bu duruma çok sevinmen lazım ne güzel ilaçlar işe yaramış. Her gün olmamak kaydıyla gün aşırı ilişkiye girin. Ayrıca eşin doktor kontrolüne gittimi belki onun spremlerinde bir sorun vardır ?
Merveme katılıyorum 💕

Naziko

Kayıtlı Üye
rank
Insallah olur canim doktorlarda bilmadan sayyolarda sayyolar. Simdiki gebeligimda yumurtamanla oluyodu gec gununu bulamiyodu enson 2ay catlatma ignesi yaptirdim 1ay basarasiz catladigi gunu kacirdim 2ay ignadan son basarali sonuclandi. Dufaston aldim gebe kalmadan 4 ay onca gebe kaldiktan sonra 4ay.

Melikee

Kayıtlı Üye
rank
Insallah olur canim doktorlarda bilmadan sayyolarda sayyolar. Simdiki gebeligimda yumurtamanla oluyodu gec gununu bulamiyodu enson 2ay catlatma ignesi yaptirdim 1ay basarasiz catladigi gunu kacirdim 2ay ignadan son basarali sonuclandi. Dufaston aldim gebe kalmadan 4 ay onca gebe kaldiktan sonra 4ay.
Dufoston ne demek .catladigi günü kaçırdığını nasil anladiniz

Naziko

Kayıtlı Üye
rank
Dufoston ne demek .catladigi günü kaçırdığını nasil anladiniz
Duphaston hap agizdan aliyosun. Adet gunimdan 10 gun sayyo 10 gun 12 gun 14 gun ultrasonda bakiyo ben gel dedigi gunu gedamadim ertesi gun gittim catlamis gunu kacirdin dedi 24 saatan sonra bos dedi artik gec dedi 2 ay tam gununda gittim o gun geca 12da iliskiye girabilirsin dedi o gun iste tuttu ertasi gun tutuguni his ettim kramp girmis gibi yumurtaliklarimda agri oldu 3gun meme uclarim agridi kocama dedim benca busefer oldu. Sonuc bi prensess geliyo😇🥰

Tüm sayfalar yüklendi.