Sorum var Doktor kontrolu

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Nupel karayel tarafından oluşturulan Doktor kontrolu başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 340 kez görüntülenmiş, 9 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Doktor kontrolu
Konbuyu başlatan Nupel karayel
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Nupel karayel

Nupel karayel

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar bugün kontrolüm vardı geçen ay doktor bana çocuğun eşi asagada dedi belki çıkar dedi bugün gittim dedi halen asagadaymis bide sol bacağımda çok ağrı var rahime atıyor ağrısı yurumuyecek hale geliyorum bu normalmi 24hafta oldum ama doktor bana 27hafta dedi kanaman oliyormu dedi yok dedim ama bacağım coook kötü gerçekten 5aydan sonra öle oldum bı aydır çekiyorum 😒😒

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Kizlar bugün kontrolüm vardı geçen ay doktor bana çocuğun eşi asagada dedi belki çıkar dedi bugün gittim dedi halen asagadaymis bide sol bacağımda çok ağrı var rahime atıyor ağrısı yurumuyecek hale geliyorum bu normalmi 24hafta oldum ama doktor bana 27hafta dedi kanaman oliyormu dedi yok dedim ama bacağım coook kötü gerçekten 5aydan sonra öle oldum bı aydır çekiyorum 😒😒
Merhaba canım bebeğimin eşi doğum anında dahi yukarı çıkabilir bunu hiç dert etme
Bacağın ödem mi oldu ne için çok kötü canım

3 erkek annesi💙

Kayıtlı Üye
rank
Canm bendede oldu aynı 20 haftalıkken aşağıda dedi 28 haftalıkken yukarı çıktı evet bayağı ağrı yapiyo bacaklarda bende de olmuştu kimisinde eş yukarı cikiyo kiminde cikmiyo cikmazsada canını sıkma en fazla sezeryan olursun sağlıcakla al kucağına inşallah

Nupel karayel

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba canım bebeğimin eşi doğum anında dahi yukarı çıkabilir bunu hiç dert etme
Bacağın ödem mi oldu ne için çok kötü canım
Vala cnm bilmiyorum anneme söyledim dedi bazen öyle oluyor normaldir
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Canm bendede oldu aynı 20 haftalıkken aşağıda dedi 28 haftalıkken yukarı çıktı evet bayağı ağrı yapiyo bacaklarda bende de olmuştu kimisinde eş yukarı cikiyo kiminde cikmiyo cikmazsada canını sıkma en fazla sezeryan olursun sağlıcakla al kucağına inşallah
Hiç sorma çok kötü bı durum gerçekten hayırlısı olsun cnm ilk doğumun normal oldu memnun olduğum için sezaryen fazla tavsiye etmiyorlar oyuzden korkuyorum

3 erkek annesi💙

Kayıtlı Üye
rank

Hiç sorma çok kötü bı durum gerçekten hayırlısı olsun cnm ilk doğumun normal oldu memnun olduğum için sezaryen fazla tavsiye etmiyorlar oyuzden korkuyorum
Aslında sezeryan kimi iki günde iyilesiyo kimi uzun surebiliyo inşallah normal olursun canm kimiside normal doğum bile yapsa sonrasında toplanması zor diyo belli olmuyoki canm rabbim gönlüne göre versin

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank

Anladım canım gebelikte vücut ağırlığı bacağa yüklendiği zamanda ağrılat meydana gelebilir

Nupel karayel

Kayıtlı Üye
rank
Anladım canım gebelikte vücut ağırlığı bacağa yüklendiği zamanda ağrılat meydana gelebilir
Olabilir mecbur 3ayim var katlanaicaz yapaicak bişey yok sağlıkla gelsin de çekerim erken doğum olmasında her ağrıya varim

Aslında sezeryan kimi iki günde iyilesiyo kimi uzun surebiliyo inşallah normal olursun canm kimiside normal doğum bile yapsa sonrasında toplanması zor diyo belli olmuyoki canm rabbim gönlüne göre versin
Aynen doğru doğumum kolay oldu ama ilsemesi çok sürdü çok cektim

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Olabilir mecbur 3ayim var katlanaicaz yapaicak bişey yok sağlıkla gelsin de çekerim erken doğum olmasında her ağrıya varim

Aynen doğru doğumum kolay oldu ama ilsemesi çok sürdü çok cektim
Amin inşallah kuzum sağ Saglim kucağına almayı nasip etsin inşallah Rabbim 🤲🙏

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Bacak ağrısı için magnezyum ve kalsiyum takviyesi almalısın bebeğinin eşi doğum yaklaşana kadar çıkabilir çıkmazsada sezeryan olursun korkma

Tüm sayfalar yüklendi.