Sorum var Doktor Kontrolü

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Rukiye27 tarafından oluşturulan Doktor Kontrolü başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 758 kez görüntülenmiş, 41 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Doktor Kontrolü
Konbuyu başlatan Rukiye27
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar doktor a gittim canımı sıktı biraz 20 haftalık dedi bebeği me işte eşi aşağıda dedi o dedi riskli durum dedi ameliyat ta kanaman cok olabilir dedi zamanla çıkar dedi ama çıkmadı anlamadım bende ki başına böyle birşey gelen var mı
Benim oğlumda bana aynı şeyi söylemişlerdi benimki biraz daha küçüktü ozaman hatta sen düşük yaparsın aldırmak istersen söyle demişlerdi ama başka doktora gittim oda zamanla yukarı çıkar o doktor çok abartmış dedi

Rukiye27

Kayıtlı Üye
rank
Benim oğlumda bana aynı şeyi söylemişlerdi benimki biraz daha küçüktü ozaman hatta sen düşük yaparsın aldırmak istersen söyle demişlerdi ama başka doktora gittim oda zamanla yukarı çıkar o doktor çok abartmış dedi
Hm inşallah düzelir benimiside cnmn peki nasıl doğum yaptın normal mi sezeryan mi
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Yani biraz zorlanmıştı 1 ay kanama Görmüş eltimin yengesi burada eltime sordum😅😅
Hmm yani genelde de oluyor da o kadar çok değil bakalım kısmet artik

Benim kuzeniminin bebeğinde de eşi aşağıda dediler ama 22 haftalık şuan yukarı çıkmış telaş yapma bitanem 😍 inşallah sağlıcakla yavruna kavuşursun
Amin inşallah canım 🥰

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Hm inşallah düzelir benimiside cnmn peki nasıl doğum yaptın normal mi sezeryan mi

Hmm yani genelde de oluyor da o kadar çok değil bakalım kısmet artik

Amin inşallah canım 🥰
Dinlen bol bol kanaman olmamasına dikkat et yorma kendini ağır kaldırma düzelir inşallah Normal doğum canm

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Kıyamam yaa çok geçmiş olsun canım benim inşallah öyle bişey yoktur gerçi dediğin gibi korkutmayı çok seviyorlar banada kansersin dedi ama onolojide ki doktor gayet normal değerlerin dedi neye göre kansersin dediler sana anlamadım valla dedi oyüzden başka Bi doktora gözükmede fayda var canım benim 🥰 🥰 inşallah dedikleri olmaz 🥰😍 yeni gördüm nazlı kızımız gayet sağlıklı herşey güzel olacak ♥️♥️
İnşallah kuzum çok sevindim senin adınada yaa cidden başka doktorlara gözükmek de çok mantıklı oluyor

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Kızlar doktor a gittim canımı sıktı biraz 20 haftalık dedi bebeği me işte eşi aşağıda dedi o dedi riskli durum dedi ameliyat ta kanaman cok olabilir dedi zamanla çıkar dedi ama çıkmadı anlamadım bende ki başına böyle birşey gelen var mı
Sen dert etme canım canını sıkma bebeğin eşi zamanla yukarı çıkar inşallah

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar