Doktorlar grevde

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Nur333 tarafından oluşturulan Doktorlar grevde başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,032 kez görüntülenmiş, 28 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Doktorlar grevde
Konbuyu başlatan Nur333
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Sarıcivciv41

Sarıcivciv41

Kayıtlı Üye
rank
Arkadaşlar doktora gidecek olan varsa arasın da gitsin devlet hastanesindeki pek çok doktor grevdeymiş 3 gün sürecekmiş
Pek çok doktor değil tüm doktor poliklnkler grevde 14,15,16 martta boşuna gitmeyin arkadaşlar👍 sadece aciller,onkoloji,doğum yapacak hastalara bakıyolar bilginize.. 2haftadır grev olacağı her yerde açıklanmştı zaten..

Nur333

Kayıtlı Üye
rank
Pek çok doktor değil tüm doktor poliklnkler grevde 14,15,16 martta boşuna gitmeyin arkadaşlar👍 sadece aciller,onkoloji,doğum yapacak hastalara bakıyolar bilginize.. 2haftadır grev olacağı her yerde açıklanmştı zaten..
Hepsi değil ben bu gün tedavi oldum çalışanlar da vardı
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Benimde çarşamba günü randevum vardı arkadaşlar, Nereyi arayıp öğrenebilirim ki Dr var mı diye??
Hastaneyi ara seni gideceğin polikliniğe bağlamasını iste santralden

Nur333

Kayıtlı Üye
rank
Bitmez onların grevi bitse de randevu bulunmaz zaten devlet hastanesine rahatça gidebilen var mı
Ben gidiyorum mesela 3 hafta sonra gel diyor hergün sisteme girip istediğim tarihe alıyorum sabah 9 ilk rendavuyu. Muayene olup mesaime yetişiyorum tabi yakın tarihli çıkmıyor malesef

Sarıcivciv41

Kayıtlı Üye
rank
Hepsi değil ben bu gün tedavi oldum çalışanlar da vardı
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Hastaneyi ara seni gideceğin polikliniğe bağlamasını iste santralden
Açıklamalar o şekilde yapıldı 2haftadır her yerde devlet hastanelerndeki doktorlar için geçerlidir diye o yzden yazdım.

Seydaysr

Kayıtlı Üye
rank
Ben gidiyorum mesela 3 hafta sonra gel diyor hergün sisteme girip istediğim tarihe alıyorum sabah 9 ilk rendavuyu. Muayene olup mesaime yetişiyorum tabi yakın tarihli çıkmıyor malesef
Şanslıymissin ne mutlu sana o zaman İstanbul Avrupa yakasında çok sıkıntı randevu bulmak

Sarıcivciv41

Kayıtlı Üye
rank
Yok arayıp gitsinler yanlışlık olmasın benim doktorum baktı ama diğerleri gelmedi bile hastaneye
Anladım benım doktorum 3gün yokum randevunu iptal et demşti yazışmştk bizim hastanede doktor yok hiç. Özelede devletede gidiyorum ben özellerde o durum yok onu biliyorum değişiyo demekki şehire göre..

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar