Sorum var Dopler sonuçlarım

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Cemile N♡N♡C tarafından oluşturulan Dopler sonuçlarım başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 957 kez görüntülenmiş, 17 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Dopler sonuçlarım
Konbuyu başlatan Cemile N♡N♡C
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Çiçek20

Cemile N♡N♡C

Kayıtlı Üye
rank
Canım sən qıraqdan deyilənlər qulağ asma kim deyir dopler boş şeydi bu dəqa mütləq dərəcə doplerə düşmək vacibdi uşağın hər şeyini görürsən sabahsı günü Allaha eləməsin Allah göstərməsin nəsə olsa cavab deh olacaklarmı yox sən həkim dediklərinə qulağ as yerbə yer et hamsını bəzi adamlar bəzən boş boş danışırlar əsas uşağının salığıdı cox hərəkət etmə axır uje doğuşa həfdən tamam olanda hərəkət eləməyə başla vallah hərəkət hərəkət deyirlər mən birinci hamiləliyimdə cox vaxdı yatdım doğuşa axır iki həfdə hec qalxmadım həkim qoymda rahatda doğuşun oldu Yəni deməyim odur ki canım hec kəsə qulağ asma həkimə qulağ as bir bildiyi varki deyir həfdən balacadı əsas sən və uşağın yaxşı olmağıdır elə hamı bilən çıxıb budəqa həkim dediyi səf olur bunları ki düzdü bircə 😏😏əsəb oluram ey qıraqdan nəyəsə ay boş seydi deyəndə 🤦🤦😏
Elədir vallah qulaq asmıramki əsas uşağım sağlam olsun qıraqdan boşboş çox şey deyilir əsas həkimin deməyidi ilk hamiləlikdi qorxularımı itirməyə çalışıram elə deyiləndədə təsir edir mənə ama bacardığım qədər fikir vermirəm uşaqa ziyan olmasın
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Nasıl koruyacapkspijiz kendiniz nelere dikkat etmeniz gerekiyor.
Dopler doktorum uzanmamı fazla su içmememi önerdi yarında bakalım doğum doktorum ne önerecek

Asaf_yusuf

Kayıtlı Üye
rank
Elədir vallah qulaq asmıramki əsas uşağım sağlam olsun qıraqdan boşboş çox şey deyilir əsas həkimin deməyidi ilk hamiləlikdi qorxularımı itirməyə çalışıram elə deyiləndədə təsir edir mənə ama bacardığım qədər fikir vermirəm uşaqa ziyan olmasın

Dopler doktorum uzanmamı fazla su içmememi önerdi yarında bakalım doğum doktorum ne önerecek

Rabbim yardımcınız olsun.kazasiz belasız kucagina alirsiniz

Çiçek20

Kayıtlı Üye
rank

Hə canım baş qoşma danışıb danışıb kiriyəcəklər həkim nə deyir onu et sən

Tüm sayfalar yüklendi.