Doppler ultrason 🤔yapan var mi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Anhar tarafından oluşturulan Doppler ultrason 🤔yapan var mi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 663 kez görüntülenmiş, 3 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Doppler ultrason 🤔yapan var mi
Konbuyu başlatan Anhar
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Merve_berkk

Anhar

Kayıtlı Üye
rank
38+2 . Doktor bana pazartesi gunu gel bi doppler ultrason yapalim dedi eyer çocuk iyiyse bi hafta gene kalsin eyer iyi degilse sezeryen doğum yapariz sana dedi . Bide 2 buçuk parmak açılmam var . Sanci ve suyum ve nişan yok 🤔🤷🏼‍♀️🥺 çok korkuyorum bi şey çikar diye

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
38+2 . Doktor bana pazartesi gunu gel bi doppler ultrason yapalim dedi eyer çocuk iyiyse bi hafta gene kalsin eyer iyi degilse sezeryen doğum yapariz sana dedi . Bide 2 buçuk parmak açılmam var . Sanci ve suyum ve nişan yok 🤔🤷🏼‍♀️🥺 çok korkuyorum bi şey çikar diye
Kuzum nasıl oldunuz? Senin Dr illa sezaryen yapacak herhalde seni🙄 doppler ultrason da bi tık üst düzey kontrol bebeği daha detaylı inceleyebildikleri. Yok mu hala daha sancın suyun falan 🙄

Anhar

Kayıtlı Üye
rank
Kuzum nasıl oldunuz? Senin Dr illa sezaryen yapacak herhalde seni🙄 doppler ultrason da bi tık üst düzey kontrol bebeği daha detaylı inceleyebildikleri. Yok mu hala daha sancın suyun falan 🙄
Yok valla ne sanci ne de suyum ve nede nişanim yok . Yarin inşallah doppler ultrason yapicam bakalim ne olucak . Evet dedi eyer bebek iyi degilse sezeryen 😥 doğum yapacaksin dedi eyer bebek iyiyse yok bekle normal doğum yapacaksin ☺️

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Yok valla ne sanci ne de suyum ve nede nişanim yok . Yarin inşallah doppler ultrason yapicam bakalim ne olucak . Evet dedi eyer bebek iyi degilse sezeryen 😥 doğum yapacaksin dedi eyer bebek iyiyse yok bekle normal doğum yapacaksin ☺️
İnşallah iyidir de kendi kendine gelmesini beklerler canım. Kaç haftalık oldunuz şimdi?

Tüm sayfalar yüklendi.