Down sendromu

• Konbuyu başlatan Zeliş. Ç.
  • Toplam 8 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Zeliş. Ç. tarafından oluşturulan Down sendromu başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 652 kez görüntülenmiş, 8 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Down sendromu
Konbuyu başlatan Zeliş. Ç.
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Yeşim kuzey
Z

Zeliş. Ç.

Guest
Merhaba hanımlar hamilelikte Down sentrom testi yaptıranınız oldumu aranızda sizce doktor bi sorun gördüğü içinmi yapalm dedi yoksa normaldede yapıyorlarmı.

Elif kpln

Muhammed Ali💙ömer hamza💜AYBÜKE ERVA🧚‍♀️
Mod
rank
2li tarama testi cnm o normalde de yapılıyor yani

Elif kpln

Muhammed Ali💙ömer hamza💜AYBÜKE ERVA🧚‍♀️
Mod
rank
Çok teşekkür ederim 🙏 bn doktoruma diyecekyim yaptırmak istiyorum diye bn diyince kendi dedi arkadaşlarıma gerek yok demiş hep doktorları bnde bi sonradans trese girdim. Çok teşekkürler.
Rica ederim cnm Bnde 2li tarama testini yaptırmadım ama doktor 3lü tarama testini yaptırmştı

Z

Zeliş Ç.

Guest
Rica ederim cnm Bnde 2li tarama testini yaptırmadım ama doktor 3lü tarama testini yaptırmştı
Bn yurt dışında yaşadığıma tam türkçe nasl denir bilmiyorum kusuruma bakmayın öncelikle. Banada doktorum ultrasonla bakmaya gerek yok dedi sadece kan aldır 20 haftayı doldurunca gidersin o daha iyi bebek gelişmiş oluyor dedi sanırım 3 tarama testi o oluyor peki sizce sadece şimdi kanla baktıklaro yeterlimidir ilk hamileliğim o yüzden pek bilgimde yok.

Zeynepreyyan88

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba hanımlar hamilelikte Down sentrom testi yaptıranınız oldumu aranızda sizce doktor bi sorun gördüğü içinmi yapalm dedi yoksa normaldede yapıyorlarmı.
2 li tarama testi herkese yapılıyor normal ama senin isteğine kalmış bir şey. Bir de sadece down sendrom değil her hangi bir anomali varsa o da belli oluyor

Yeşim kuzey

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba benimde 12.haftam geçen doktora gittim özele gidiyorum ulrason üç boyutlu bebeğin gelisimi çok güzel dedi doktor ikili testi sordum.gerek yok dedi bu testin normalde pozitif gelme ihtimali çok oluyormuş bebekler hep sağlıklı doguyor.dedi tercihi aileye.birakiyor tamamen zorunlu değil diye biliyorum

Tüm sayfalar yüklendi.