Sorum var Down sendromu

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Yenibebe tarafından oluşturulan Down sendromu başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,092 kez görüntülenmiş, 30 yorum ve 7 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Down sendromu
Konbuyu başlatan Yenibebe
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Miniğimin Annesi

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
İYi iyi çok şükür bende dünden beri mideden rahatszdm şükür iyiyim şimdi bugün kontrole gttm şükür herşey yolunda oğlum maşallah çok iyi seninki nasıl oldu ya kesin sünnet tekrarlanacak mi
Allah iyilik versin inşallah kuzum çok şükür sevindim adınıza
Evet kuzum basur memesi gibi bir parça var pipisinin altında onu alicaklar

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Allah iyilik versin inşallah kuzum çok şükür sevindim adınıza
Evet kuzum basur memesi gibi bir parça var pipisinin altında onu alicaklar
Teşekkür ederim canım benim Allah razı olsun ❤️ vAlla aynı ya üzüldüm inşallah onu da sağ salim atlatır ya inşallah canım benim

Gökçe ❤️ Gökperi ❤️ Barış

Gökçem❣️ Gökperim❣️ Barış Hamzam❣️
rank
ikili test sonucumda 1:50 riskli çıktı amniyosentez yaptırmak istemedim ama içim içimi yiyor ya öyle doğarsa diye psikolojim çok bozuldu amniyosentez yaptırıp kötü sonuç almaktan da korkuyorum ondan sonrası da çocuğu aldırıp aldırmamaya kafamı çok takıcam benim gibi bu şekilde sonuçlar alıp sapasağlam yavrusunu kucaklayanlar içimi rahatlatabilir mi biraz da olsun ben bu düşüncelerden kaçmaya çalıştıkça bugünde down sendromlular günü karşıma çıkıp çıkıp duruyor hepten kendimi içime kapattım iyi hissetmiyorum
Benn🤚 amniyosentez yaptım temiz çıktı 100 de 1 di içimiz rahat etsin diye yaptık Burun kemiği küçük diye şüphelendiği doktorum birde ama temiz çıktı eşimle bende down sendromu olsa bile aldırmazdim zaten

süreyya çay

Kayıtlı Üye
rank
ikili test sonucumda 1:50 riskli çıktı amniyosentez yaptırmak istemedim ama içim içimi yiyor ya öyle doğarsa diye psikolojim çok bozuldu amniyosentez yaptırıp kötü sonuç almaktan da korkuyorum ondan sonrası da çocuğu aldırıp aldırmamaya kafamı çok takıcam benim gibi bu şekilde sonuçlar alıp sapasağlam yavrusunu kucaklayanlar içimi rahatlatabilir mi biraz da olsun ben bu düşüncelerden kaçmaya çalıştıkça bugünde down sendromlular günü karşıma çıkıp çıkıp duruyor hepten kendimi içime kapattım iyi hissetmiyorum
sonuçta bi risk analizi kesin sonuc degıl.kuzenımdede riskliydi bi sorun olmadı.arkadasımında ıkılı taraması temızdı 3 lü taraması riskli çıktı ama bebek normal dogdu down sendromlu degıl.kesin sonuc degıl sadece rısklerı hesaplıyo bence rahat ol

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar