Sorum var Downsendromu

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde nas tarafından oluşturulan Downsendromu başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 638 kez görüntülenmiş, 11 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Downsendromu
Konbuyu başlatan nas
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

Doğa'm 💜

Kayıtlı Üye
rank
Benimde bu kızda yansıtmadım ama hamileliğimi zshir ettiler şimdi deli gbii ordan oraya ordan oraya koşturuyorum bir şey var mı diye kafam allak bullak artık düşün ya genetik doktorundan girdik gelişimsel pediatriyr kadar hala net bir sonuç arıyoruz sonuçların çıkması 1 ay ama zaman asla geçmiyor . Birisi sorun yok diyor diğeri kanda bile belli olmaz diyor gelde danış
Aynen bir şey olunca içim içimi yiyor ama bir yandan da doktor korkusu başladı bende ya olumsuz konuşursa ya duymak istemeyeceğim bir şey söylerse diye eşim çok da deşmeyelim diyor ama gel de dinlet anne kalbine

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Aynen bir şey olunca içim içimi yiyor ama bir yandan da doktor korkusu başladı bende ya olumsuz konuşursa ya duymak istemeyeceğim bir şey söylerse diye eşim çok da deşmeyelim diyor ama gel de dinlet anne kalbine
Yok yok anne kalbi başka ya ben yemi yeni anlıyorum bende ya doktor duymak istemeyeceğim şeyler söylerse diyorum ama sonradan da rabbiö vermiş var yada yok evlat benim evladım diyorum

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar